Kojit budu tak dlouho, jak dlouho si to budou přát mé děti: říká maminka pětiletých trojčat

Australská matka vysvětlila důvody, proč stále kojila své děti, přestože dosáhly předškolního věku – 5 let.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Davina Wright, která žije v Hongkongu se svým manželem Jasonem a pěti dětmi, začala od narození krmit mateřským mlékem svých trojčat – Connor, Willow a Summer – a praktikuje to dodnes. Sedmačtyřicetiletá matka tvrdí, že je sice „unavená“ z krmení, ale věří, že děti by se samy měly rozhodnout, kdy přestanou.

Wright říká, že zatímco někteří lidé tvrdí, že kojí jen pro své uspokojení, není to tak.

„Byla bych šťastná, kdybych je oddělili od prsou. Ale neskončím s krmením, dokud si to sami nepřejí, “ řekla žena.

Zdroj: findimindi.ru

Matka pětí děti tvrdí, že její dvě starší děti přestaly brát prsa ve věku kolem 14 měsíců a totéž očekávala od svých trojčat. To se však nestalo a nyní Devina krmí trojčata dvakrát denně – ráno a večer, před spaním.

Žena také říká, že se těší pocitu spojení mezi ní a dětmi, když je krmí. Navíc děti nejsou šikanovány ostatními dětmi, protože rodina nezveřejňuje podrobnosti o svém příběhu přátelům a známým. Mezitím trojčata brzy půjdou do školky a Wright říká, že situace s krmením se nezmění, pokud děti sami toho nenechají, bude je nadále krmit mateřským mlékem.

Zdroj: findimindi.ru

„Jednou z nejpříjemnějších věcí při kojení starších dětí je, že jsou schopny vyjádřit radost z tohoto procesu. Moji často mluví o tom, jak moc milují mléko a jak jsou šťastní.“

Zdroj: findimindi.ru

PSALI JSME: SERVÍRKA VYHNALA ŽENU, KTERÁ KOJILA, NA ULICI: ŽENY ALE NA TO MAJÍ NEJEDNOZNAČNÉ NÁZORY

PŘIPOMÍNÁME: POLICISTA POKUTOVAL MATKU, KTERÁ KOJILA 3TÝDENNÍ DÍTĚ NA ZADNÍM SEDADLE ZAPARKOVANÉHO AUTA: ŽENA JE OHROMENÁ

Share