Kolegyně každý den podávala dívce kávu: Ale když ta začala něco podezírat, už bylo pozdě a případ získal nečekaný obrat

Dívka každý den pila kávu, kterou jí přinesla kolega. Po chvíli si uvědomila, že něco je špatně a dala ten nápoj na analýzu. Ukázalo se, že milá a starostlivá kolegyně se dívce jen mstila.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Tento příběh rozvířil celou Itálii v roce 2017, podle vydání Oddity Central. Svůj příběh tehdy vyprávěla Alice Bordom z malého městečka Brah v regionu Piemont.

Dívka s kolegyní Mariangelou Cherattovou, která se často starala a přinášela Alici a dalším zaměstnancům cappuccino z nedaleké kavárny. Po čase si Alice začala všímat, že začala mít zdravotní problémy: závratě, poruchy koordinace, ospalost a zmatenost.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jednou dokonce málem měla nehodu a uvědomila si, že to není jen tak. Tehdy si všimla, že se jí špatně stává právě po vypití kávy, kterou přinesla kolegyně. I když u ostatních zaměstnanců nebyly takové příznaky po kávě pozorovány.

Alice se obrátila na lékaře a řekla o svých problémech. Zmínila také zlověstnou kávu, kterou si bere z rukou Mariangely. Pak lékař doporučil dívce, aby přestala pít kávu a sledovat svůj stav.

Následující měsíc Alice pokaždé odmítla nabídnutou mariangelovou kávu. A pokaždé se kolegyně stala nepřátelštější. Alice si začala všímat, že závratě a ostatní nepříjemné příznaky mizí a stále více se začala domnívat, že v kávě se jí něco bylo!

Téměř o měsíc později Alice ještě požádala o kávu od Mariangely, nepila ji však, ale vzala ji na analýzu. V laboratoři řekli, že káva byla naplněna silnými sedativy, které způsobily tento stav.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Alice se obrátila na policii, která případ vyšetřovala. Mariangela brzy se přiznala, že do kávy skutečně sypala sedativa. Doufala, že Alice bude propuštěna, pokud přestane pracovat jak má.

Případ se dostal do vážného stavu. Téměř tři roky probíhalo vyšetřování tohoto případu. A nedávno soud odsoudil Mariangelu Cherattovou ke čtyřem letům vězení. No, tento příběh opět potvrzuje, že ženy jsou zákeřné a půjdou na všechno, aby eliminovaly své konkurenty.

Zdroj: facebook.com

Share