Konec Světlany Witowské v Událostech: Co známa moderátorka plánuje dělat dál

47letá česká moderátorka Světlana Witowská končí v hlavních zpravodajských pořadech České televize. Dlouhou dobu byla moderátorkou Událostech a Událostech komentářích.

Důvodem se stal její syn, kterému chce věnovat více času. Všichni její fanoušci pláčou, a chtějí, aby se Witowská znovu vrátila do TV.

Zdroj: blesk.cz

“Bohužel, kvůli své časové možnosti hlavní zpravodajskou relaci dělat nemůžu. A už to nechci,” řekla moderátorka Světlana Witowská, která cely svůj čas chce věnovat rodině.

Zdroj: blesk.cz

“Mám malého syna, kterému bych se chtěla víc věnovat. Už 2 roky se část měsíce vracím z práce v půl dvanácté, a chtěla bych to změnit,” dodala Witowská, která má 9letého syna Fillipa, a dospělého 19letého syna Viktora.

Zdroj: blesk.cz

“Světlano, jsme dozvěděli, že kacíře v České televizi. Je to velká škoda. Byla jste pro ČT přínosem. Vaše znalosti, způsob komunikace a vystupování byly perfektní a je mně opravdu líto, že už vás v obrazovce neuvidíme,” napsal její fanoušek na Facebooku.

Zdroj: blesk.cz

“Je jasné, že neodchází dobrovolně. Po reportáži, kdy si skvěle podala hejtmanku z středních Čech v kauze trestního oznámení na záchranářku, mě to nepřekvapuje. Na ČT bez ni už se dívat nebudu,” napsal další příznivec.

“Veřejnoprávní ČT už není veřejnoprávní!!! Nedivím se, že paní Witowská odchází. Přeji hodně štěstí v osobním životě,” okomentoval fanoušek Petr.

Zdroj: blesk.cz

Někteří si mysli, že žena našla nějakou lepší nabídku, než ČT, například CNN Prima News, nebo DVTV. Někdo si to okomentoval legračně: “Sláva, konečně o jednu čarodějnici na České televizi míň,” napsala nějaká slečna.

Zdroj: blesk.cz

Někteří jsou velmi rádi, že místo Světlany bude nějaká jiná moderátorka. “Neměla jsem ji ráda, byla mi strašně nesympatická,” okomentovala čtenářka.

Share