Křičet a mávat rukama: poučení o pravidlech komunikace s cikánskými hypnotizéry

Pravděpodobně neexistuje člověk, který o tomto jevu nikdy neslyšel. V čem tedy spočívá tento fenomén? Je možné čelit hypnóze? A jak na to?

CIKÁNSKÁ ŠKOLA

Zdroj: uk.wikipedia.org

Historie hypnózy má svůj původ ze starověkém světě. V různých dobách ji studovali Paracelsus, Avicenna, Anton Franz Mesmer, Freud, Bekhterev a mnoho dalších vědců. Cikánská hypnóza se však vyvinula paralelně. Narodila se na východních trzích a nenechala po sobě žádné dokumenty o autorech a jejich výzkumech. Avšak po mnoha letech se svou účinnou praxi zlepšila téměř k dokonalosti.

Dovednosti se předávjí z generace na generaci ženskou linií. Hypnoze se učí všechny holky v táboře. Pak jsou z nich vybrány jenom ty nejschopnější, které budou hrát hlavní roli. Ostatní jim jenom pomáhají.

Je zajímavé, že takový dar je považován za „Boží“ a jeho odmítnutí je hřích.

Zdroj: myamcat.com

Cikáni jsou obecně velmi nadaní lidé: mají rychlý, přesný a ostrý intelekt. Ti, kteří toulají po světě, často už nechodí do školy, nejsou vzděláváni v tradičním evropském smyslu slova, ale jsou schopní se okamžitě naučit jazyk země, ve které se nacházejí. Mají také dobře vyvinuté logické a matematické schopnosti.

Psychologie hypnózy

Obvykle to všechno začíná jednoduchou otázkou: „Kolik je hodin?“ nebo „Jak se dostanu na…?“ Každý na tyto dotazy odpoví automaticky a … naváže primární kontakt. Pak slečna nesmírně děkuje, nešetří lichotkami a nabízí věštění, zcela zdarma: „Nebudu brát ani korunu, nejraději bych se do země propadla! A… už to vidím – čeká vás velké štěstí”.

Zdroj: family-and-i.com

To je velmi zajímavý okamžik. Dokonce i v době starověké Kyjevské Rusi existovalo přesvědčení, že v každém z nás žijí tři lidé: vnější osoba – která myslí a mluví, vnitřní osoba – ve skutečnosti ztělesňuje naš organismus se všemi jeho potřebami a funkcemi, a pozorovatel – nesmrtelná duše. Když první dva žijí v hlavě, nebo spíše v mozku, ten druhý – v srdci. Je naší ctí a svědomím. Přesně tohoto pozorovatele se snaží vypnout cikánská hypnóza.

Nabídka rychlé a výnosné výhody, adresována přímo vnitřní osobě, je podána tak, aby probudila nejnižší instinkty.

Zdroj: ranak.me

Závěr: Nebuďte ziskuchtiví a bojte se toho, co “padá do rukou z nebe”. Poplatek za takové „překvapení“ může být několikrát větší.

Základní technologie

Samozřejmě a nezištnost a skromnost se vychováva v průběhu řady let, a ne vždy úspěšně.

Takže poté co klienta chytla se věstkyně snaží všemi způsoby udržet jeho pozornost: „Máte problémy v práci, váš osobní život není šťastný, vyděláváte málo, máte dokonce i zdravotní problémy…“

Zdroj: family-and-i.com

Samozřejmě neexistují absolutně šťastní lidé, takže jeden z výstřelů určitě zasáhne svůj cíl.

Nepřetržitá řeč, která se poté zpomalí, pak zrychlí, se stane hlasitou, pak tichou, rychle přetíží mozek informací. Navíc se věstkyně okamžitě přizpůsobí dechu člověka, jeho výrazům obličeje, gestům, intonaci hlasu, což podvědomě vyvolává sympatii.

Pak je vše velmi jednoduché: pokud je oběť snadno hypnotizována – dá všechno sama, pokud je proces obtížnější – jedna žena unavuje zbýtečným mluvením a další kradou jako straky.

Jak nepodlehnout hypnóze

Je vůbec možné odolat podvodníkům? Nejen možné, ale nutné. Jak víte, nejlepší boj je ten, kterému se podařilo předejít. Vidíte věštce – vyhýbejte se jim na sto honů.

Úsmějte se nebo se tvařte naštvaně – o šťastné, sebevědomé a agresivní lidé cíkani mají mnoho menší zájem než o unavené a rozptýlené.

„Pokud však došlo ke kontaktu,“ radí psycholog Nikolai Kolokoltsev, – „nenechte upoutat vaši pozornost: neposlouchejte, co vám říká, ptejte se mimo téma, například:„ Kde jste si koupila kapesník? Kolik jste za to zaplatila?“ Můžete předstírat, že jste hluchý nebo prostě nejste příliš chytrý: „Coo? Neslyším! Co jste říkala? A jak tomu rozumět? A co byste přesně chtěla vědět?“ Nakonec se dobrovolně nabídněte k věštění. To vše omráčí, zlomí zlověstný scénář, který vám snaží vnutit.

Zdroj: pirates.fandom.com

Mávejte rukama, dělejte neočekávané pohyby, toto je zvláště důležite, protože cikán kopíruje vaše výrazy obličeje a gesta. Buď bude muset udělat totéž nebo přerušit kontakt. Můžete vyskočit a křičet něco jako: „Policie“! nebo „Požár“! Někteří muži se přiznaváji, že v takové situaci byli zachráněni silným, sprostým slovem.

Neprovokujte

Bez ohledu na to, kterou metodu zvolíte, hlavně si být jistý, že se to stane, pak se to opravdu stane. A jděte rychleji a nebojte se prokletí a nadávek. Jste chytrý člověk a chápete, že to je nepravděpodobné.

Navíc сikáni jsou věřící a neodváží se na takový krok ze strachu z následující odplaty.

Zdroj: usmagazine.com

Share