“Konečně si mužů vyčesat vlasy”: Elis Ochmanová ukázala své uši po plastice

Elis Ochmanová je známa česká herečka a muzikálová hvězda, která nedávno udělala otoplastiku. V srpnu má plánovanou svatbu, na které chce vypadat perfektně, kvůli tomu nechala přišit odstávající uši.

Zdroj: super.cz

Dnes řekla o výsledcích na svých sociálních sítích: “Konečně si mužů vyčesat vlasy, je to krásný pocit. Cítím se velmi dobře”. Elis uvedla, že první dni po plastice měla bolesti, ale jsou už v minulosti.

Zdroj: super.cz

“Bolesti jsem měla dva dny. Nebylo to tak hrozně, jako po operaci prsou, kterou mám za sebou. Teď už s plastikami na dlouhou dobu končím,” řekla herečka během návštěvy konkurzu muzikálu Robinson Crusoe.

Zdroj: super.cz

Elis má hlavní roli v muzikálu, zahraje životní lásku Robinsona, kterého si zahraje Dan Hůlka. Její budoucí manžel žárlit nemusí, Elis s Danem už spolu hráli v Sibyle, jsou už dávno známe, a její partner už ví, že je to jenom práce.

Zdroj: tyden.cz

V divadlech Elis především má hlavní role. Ve dnešní době hraje v Kvítku mandragory, v Čarodějce a v muzikálu Krysař. Momentálně se připravuje na hraní v muzikálu Cikáni jdou do nebe, a v listopadu má hlavní role v premiére Robinsona Crusoea.

Zdroj: blesk.cz

“Je to velmi úžasný pocit. Před 10 lety jsem přijela do Prahy. Cesta byla velmi dlouhá, místy trnitá, ale stojí to za to,” řekla Ochmanová.

Share