„Kotě se narodilo se zvláštností a čekalo na lidi, kteří ho budou milovat“: A dočkalo se

Březí kočka přišla k lidem a prosila, aby ji pustili do domu a pomohli porodit. Dobří obyvatelé pomohli kočce a postarali se o její koťatech. Lidé si okamžitě všimli, že jedno z koťat se narodilo se zvláštností.

Zdroj: lolkot.ru

Před dvěma měsíci našla rodina ze Severní Karolíny před dveřmi březí kočku. Dívala se na ně s prosbou v očích a žádala o pomoc. Vzali si domů, pomohli porodit koťata a postarali se o ně.

Zdroj: lolkot.ru

Jedno z koťat se narodilo bez ocasu a se slabými tlapkami. Rodina přenesla koťata do místního útulku, aby jim byla poskytnuta nezbytná péče. Když všechna koťata vyrostla, pro ně a jejich matku byly nalezeny domovy, ale bezocasé kotě potřebovalo specializovanou péči.

Zdroj: lolkot.ru

Kotěti jménem Thumper začali zpevňovat zadní tlapky – prováděli masáže, speciální koupele a gymnastiku. S takovou péčí pěstounů se koťátko brzy začalo hrát, skákat a běhat po domě, jako by nemělo žádné problémy!

Zdroj: lolkot.ru

Thumper je úžasně milující a přátelský chlapeček. Před několika týdny Thumperově pěstounce napsala jedna rodina. Pár už měl dvě kočky bez ocasů a opravdu chtěl, aby se Thumper připojil k jejich přátelské rodině.

Zdroj: lolkot.ru

Útulek s tím souhlasil. Nyní je kotěti asi osm týdnů – je to aktivní, hravý chlapec, který je obklopen péčí. Za týden půjde do nové rodiny – k lidem, kteří ho budou milovat. Na to tolik čekal a opravdu si to zasloužil!

Zdroj: lolkot.ru

Hodně štěstí!

Share