Královská výzva, Kate Middleton nemůže podstoupit zákrok chodidel jak Meghan Markle

Kumar Kunasingam, ortopedický chirurg a traumatolog, řekl: „Jizva Meghan je 100% způsobena chirurgickým zákrokem k nápravě deformity valgusu“. Takovou odpověď dal novinářům, kteří požádali o komentář k fotografii vévodkyně ze Sussexu. Když se manželka bývalého prince Harryho zbavila titulu a královských protokolů, v její živote se usnadnilo mnoho věcí. A tady je její švagrová Kate Middleton ve vysoce rizikové situaci.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Tady je fotka Kate Middletonové před čtyřmi lety. Proč si sundává boty?

Zdroj: Dailymail.co.uk

Normálně není možné uvidět bosé nohy princezny a královny, takže tyhle záběry jsou velice exkluzivní. Ukazují, že deformita valgusu u Kate dosud nenastala hrozivou formu. Ale protože manželka prince se odvážila sundat si boty na recepci, bylo to očividně už bolestivé. A později to bude jen horší.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Bolest není vzácná, naopak, pouze v jedné zemi spolu s Kate trpí 10 milionů žen. Takovéto výrůstky se objevují v důsledku skutečnosti, že prst spočívá na dalším prstě a pod tlakem je kost přemístěna, až vyčnívající. Ve skutečnosti může být několik příčin, no je velice pravděpodobné že se jedná buď o vadu genů, nebo nepříjemnou obuv. I když by se zdálo, celebrity si mohou dovolit nosit krásné i pohodlné boty. Ale podívej se na nohy Tildy Swintonové a budete vyděšený.

Zdroj: Lemurov.net

Ale co Meghan Markle? Teď je vše v pořádku, ale když se podíváte na fotky z let 2013 a 2010.

Zdroj: Lemurov.net

Kolekce Markle obsahuje exkluzivní boty od Aquazzura, Manolo Blahnik a Stuart Weitzmann, takže její nemoci nemohly být definitivně vyřešeny změnou bot. Proto byla za potřeby velmi složitá a bolestivá operace. Má se za to, že operaci podstoupila v roce 2014, takže není nic vidět. I když jizva stále existuje. Podívejte se.

Zdroj: Lemurov.net

Jaký je problém Kate? Proč nemůže podstoupit operaci? Za prvé, zákrok přímo ovlivňuje kostní dřeň a může vyvolat vývoj rakovinného nádoru. Máma tří dětí přece nemůže zůstat bez nohou. Za druhé, léčení trvá od 3 měsíců, během nichž je lepší na boty úplně zapomenout. Manželka prince se nemůže tak dlouho neobjevit na veřejnosti a také nemůže udržovat vše v tajnosti. A zdá se snadné přikázat sekretářce lhát médiím, ale špatná pověst a drby jsou pro panovníky ještě horší než bolest nohou. To je smutné.

Share