Krása zachrání svět: jak stylista proměnil obyčejnou ženu v luxusní dámu

Christopher Hopkins je prostě hvězda. Tento muž se proslavil již v devadesátých letech, kdy založil svou image designovou společnost.

V současné době je Christopher Hopkins majitelem populárního YouTube kanálu, na kterém ukazuje make-up a celkové proměny který dělá svým zákazníkům.

A nyní se jeho další klientkou pro transformaci stala starší žena, která přežila tragédii. Požádala stylistu, aby jí pomohl vrátit si krásu.

klevo.net

Další video s proměnou Catherine Christopher Hopkins umístil na svůj YouTube kanál, na kterém je podepsáno již více než 200 000 lidí. Vyčerpaná žena kontaktovala stylistu prostřednictvím svého facebookového profilu, na kterém muž zveřejňoval výsledky svých prací, a požádala ho, aby jí pomohl od smutku ustoupit.

Zdroj: klevo.net

Stylista s radostí souhlasil. Výsledek jeho práce zapůsobil na absolutně všechny uživatele jeho YouTube kanálu. Díky zručnosti stylisty Catherine nejen omládla, ale také jí vizuálně pomohla shodit pár kilogramů váhy díky profesionálnímu make-upu.

Výsledek díla Christophera Hopkinse je působivý. Asi hodně žen by se k němu chtělo dostat na profesionální make-up a celkovou proměnu vzhledu.

PSALI JSME: ROZHODLA SE, ŽE SE ZMĚNÍ NA SVÉ 60. NAROZENINY: JAK DOPADLA PROMĚNA ŽENY

PŘIPOMÍNÁME: SKVĚLA PROMĚNA: POTÉ, CO STYLISTA ZMĚNIL BARVU VLASŮ ŽENĚ, ONA SE STALA PODOBAT ZNÁMÉ HEREČCE

Share