Krásná a ošklivá: Příběh úspěchu hollywoodské herečky Naomi Grossman

Může být atraktivní a okouzlující, nebo ošklivá a děsivá.

Zdroj: wday.ru

Někdy mistři Hollywoodu mění vzhled herců natolik, že je velmi obtížné rozpoznat jejich skutečný vzhled. Tak se to stalo s americkou herečkou Naomi Grossman, tak proměněnou pro roli Pepper v seriálu American Horror Story, že ji rodina a přátelé stěží poznali.

Zdroj: wday.ru

Žena s atypickým vzhledem pro Hollywood se narodila 2. února 1975 v Denveru v Coloradu a od dětství snila o tom, že se stane herečkou. Po absolvování střední školy Naomi šla na Severozápadní univerzitu, kde se rozhodla studovat herectví.

Zdroj: wday.ru

Ale ne všechno v její divadelní kariéře šlo dobře. Dívka vystupovala v divadle několik let, ale jednou v předvečer živého vystoupení s ní vedení souboru zrušilo smlouvu.

Naomi vážně přemýšlela o změně své profese.

Zdroj: wday.ru

V roce 1990 začala Grossman znovu hrát v filmech epizodní role. Ale to se všechno změnilo v roce 2012, když si zahrála Pepper v American Horror Story: Asylum.

Zdroj: wday.ru

Zejména pro tuto roli si herečka úplně oholila hlavu a vyvinula veškeré úsilí k transformaci.

Zdroj: wday.ru

Díky jejímu hereckému talentu se Pepper ukázala být nezapomenutelná: shrbená postava, ocas na holé hlavě, vyčnívající uši a zuby, podivný, někdy děsivý úsměv! Postava filmu velmi živá, pocitová, ale zároveň nejednoznačná a není jako ostatní.

Zdroj: wday.ru

Můžeme říci, že díky roli Pepper se stala Grossman slavnou. Získala popularitu jako herečka – mistryně transformace. Kritici ji kvůli této jedinečné schopnosti stále nazývají ženou-chameleonem, ale tato schopnost se také projevuje i v jejím osobním životě.

Zdroj: wday.ru

I přes velmi aktivní život – účast na charitativních projektech a setkání s fanoušky, dosud nikdo neví, kdo je její partner. 45letá Naomi udržuje informace o své rodině v tajnosti.

Zdroj: wday.ru

Share