Krátký psychologický test: vybraný pes vám řekne, jaký jste kamarád

Psi jsou nejvěrnější přátelé. Nikdy nezradí ani nezklamou, budou s vámi v těžkých dobách, vás podporují a chrání. Náš krátký test vám pomůže zjistit, jaký jste kamarád, stačí vybrat psa, který se vám zalíbil.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pes číslo 1.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pokud se vám zalíbil pes rasy corgi, jste veselá a dobrosrdečná osoba. Ve všem hledáte pozitivní aspekty. Jste skvělý kamarád. Je to snadné a klidné s vámi.

Pes číslo 2.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pokud se vám zalíbil jezevčík, jste vlastníkem skvělého humoru. Přátelé si všímají, že v životě vždy chodíte s úsměvem. Nejste zvyklí předávat zodpovědnost za své problémy na jiné lidi, naopak, vždy se snažíte vyřešit své vlastní a i cizí úkoly.

Pes číslo 3.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pokud si vyberete ovčáka, pak na světě není žádný oddanější kamarád než vy. Jste upřímný a laskavý člověk. Přátelé se cítí kolem vás v bezpečí. Jste vždy první, kdo přijde na pomoc.

Pes číslo 4.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pokud jste si vybrali maltezáčka, milujete a vážíte si přátelství a pečujete o to. Potřebujete pozornost od přátel, ale jako skutečný kamarád jste vždy projevujete pocity navzájem.

Pes číslo 5.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pokud se vám líbí labrador, pak jste velmi citliví na náladu druhých lidí. Přátelé vás zbožňují za vaši otevřenou a přátelskou povahu. Ale neměli byste všechno brát tak osobně. Lidé kolem vás vědí, že jste vždycky pomůžete, bez ohledu na to, co se stane, ale pokuste to nepřehánět.

Pes číslo 6.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pokud máte rádi mopsíka, jste zářivý a charismatický člověk. Nedovolíte svým přátelům, aby se nudili a vždy podporujete jejich úsilí. Milujete se bavit a relaxovat se svými blízkými a oni rádi s vámi tráví čas. Jste „duše party“.

Share