Krátky test osobností: Co může říct délka vlasů o vaší povaze

Vlasy jsou důležitým prvkem vzhledu člověka. Psychologové tvrdí, že délka vlasů může říci hodně o charakteru jejich majitele. A také říkají, že se změnou účesu, charakter člověka také prochází změnami.

Mnozí mohou tento test považovat za poněkud povrchní. Ale ať je to jakkoli, všichni jsme jiní a každý z nás dává přednost tomu, aby nosil účes určité délky. Takže možná je v tom nějaké tajemství?

Podívejte se na obrázek a vyberte délku vlasů, která nejvíce odpovídá vaší délce vlasu

Zdroj: e-w-e.ru

Pokud máte krátké vlasy

Ne každá dívka se rozhodne nosit krátké vlasy. Ale pokud jste se odvážili na takový účes, pak vás to charakterizuje jako silnou, nezávislou a sebevědomou osobnost, která má smysl pro styl.

Určitě znáte si cenu, za kterou jste oceněni v pracovních kruzích. Nikdy nemáte potíže s komunikací s lidmi. Snadno a s radostí souhlasíte s jakýmkoli dobrodružstvím. Dáváte přednost intelektuální práci než fyzické.

Zdroj: cz.pinterest.com

Pokud nosíte Bob-kare účes

Majitelé takového účesu jasně vědí, co chtějí od života. Jste zvyklí směle říkat pravdu do tváře ostatním, i když se jim to nemusí líbit. A to všechno proto, že jste přímý člověk a nejste zvyklí lhát. Naučili jste se udržovat rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

Vaším charakteristickým znakem je organizovanost a schopnost řešit více otázek najednou. Rutina vás utlačuje, takže za vámi mohou být vidět impulzivní vzplanutí hněvu. Ale v tomto případě jste vždy schopni zředit šedé všední dny, a přidávat do nich jasné barvy a nezapomenutelné události.

Zdroj: cz.pinterest.com

Pokud máte vlasy na ramena

Tato volba účesu vybírá většinu žen. Často jsou to elegantní dívky, které jsou docela spokojené se svým vzhledem. Nejsou zvyklí někomu něco dokazovat. A to vše proto, že si jsou jistí sami sebou a svým charismatem.

Jste zvyklí vyhrávat. Pro vás neexistuje nedosažitelné cíle. Nemůžete si představit svůj život bez dobrodružství a zábavy. Máte smysl pro styl. A vy jste dobrý společník, který umí nejen naslouchat, ale i slyšet.

Zdroj: cz.pinterest.com

Pokud máte dlouhé vlasy

Tato možnost může být klidně nazývána vlasy snů. Koneckonců, ne každá dívka se může pochlubit dlouhými upravenými vlasy pod lopatkami. Majitelé dlouhých vlasů jsou romantické povahy, které chtějí snít.

Snadno se zamilujete, ale k vaším vyvoleným máte řadu tvrdých požadavků. Jste velmi vytrvalá osoba a každou zprávu, kterou jste začali, vždy dovedete do konce.

Zdroj: cz.pinterest.com

Líbily se vám výsledky našeho testu? Pak je sdílejte s přáteli. I oni se o sobě dozvědí víc zajímavého.

Share