Která karta se vám líbí nejvíce: pomůže vám nahlédnout do budoucnosti a zjistit, co vás čeká

Toto starodávné rozložení vám pomůže nahlédnout do budoucnosti a zjistit, co vás čeká. Věštění z karet pro blízkou budoucnost se provádí v naprostém tichu.

Vypněte všechna zařízení, která odvádějí vaši pozornost, požádejte své blízké, aby vás nerušili, zaměřte se a položte otázku, která vás znepokojuje.

Zdroj: testpokartinke.ru

Před vámi jsou 4 karty, vyberte si tu, která vás láká. Není třeba přemýšlet a analyzovat, výběr musí vycházet ze srdce.

První karta

Zdroj: testpokartinke.ru

Význam karty číslo 1, věštění do budoucna, říká následující: jste na pokraji příjemných změn, všechno se otočí a zázračně točí kolem vás, jako kolem Popelky před plesem. Nenechte si to ujít tentokrát!

Jediné varování, které pro vás může být relevantní: nestěžujte si na osud! Pozitivní přístup a široce otevřené kapsy jsou to, co nyní potřebujete.

Druhá karta

Zdroj: testpokartinke.ru

Věštecká karta do budoucna u čísla 2 vám předpovídá velkou lásku na celý život. Vůbec není nutné opustit manžela a utíkat ke svému štěstí: ve vašem srdci může kvést velká láska v již okamžitém vztahu.

Pokud jste se ještě nesetkala se svým snoubencem, pak je důvod se dát do pořádku: jeho bílý kůň už klepá kopytem na dveře vašeho domu. Nenechte si ujít svého blízkého.

Třetí karta

Zdroj: testpokartinke.ru

Při výběru karty pod číslem 3 pro věštění z karet do budoucna chcete mít opravdovou magii v životě! Všechno, o co jste tak dlouho usilovali, bude nakonec dosaženo, splněno a dokončeno.

Nějakým zcela magickým způsobem zmizí všechny překážky, zmizí lidé, kteří vás znepokojovali, všechno půjde přesně tak, jak jste si představovali ve svých snech. Všechno je hotovo, co dál? Můžete klidně odpočívat, zasloužíte si to!

Čtvrtá karta

Zdroj: testpokartinke.ru

Věštění z karet pro velmi blízkou budoucnost v této verzi říká, že byste měli věnovat pozornost kariérním příležitostem: celý vesmír to upřednostňuje.

Vaše racionalita a vášeň pro podnikání vám dobře poslouží a pomohou vám nejen vylézt po kariérním žebříčku, ale skočit o několik kroků.

Hlavní věc, na kterou je třeba dávat pozor, je narcismus. Protože dříve či později se objeví člověk, který vás může překonat.

Proto vděčně přijměte pomoc kompetentnějších lidí, učte se od nich, pak vaše slunce bude dlouho svítit.

Share