„Která karta se vám líbí nejvíce“: Skrývá, jak vám správně postavit most štěstí

Každý z nás chce být šťastný. Někdo dosahuje svého štěstí velmi snadno, zatímco někdo pro to musí vynaložit neuvěřitelné úsilí.

Zveme vás, abyste si vybrali jednu z 5 karet a zjistili, co nyní v životě potřebujete. Nezapomeňte však použít svou intuici.

Zdroj: zerkalo.cc

První karta

První karta je karta vytrvalosti. A pokud jste si ji vybrali, to znamená, že děláte málo pro to, abyste dosáhli svých cílů a dobře si to uvědomujete. K dosažení cíle stačí vynaložit trochu úsilí a vše bude v pořádku.

Druhá karta

Potřebujete inspiraci. Ti, kdo si vybral tuto kartu, nejčastěji žijí v režimu „automat“, takže potřebují pořádný kopanec do zadku. Stačí se vzchopit a rozhlédnout se kolem: svět je plný neomezených možností a vy sedíte v kanceláři. Vpřed ke snu.

Třetí karta

Lidé, kteří si vybrali tuto kartu, potřebují odpočinek. Potřebují relaxaci jako vzduch. Protože tito lidé jsou zvyklí brát na sebe příliš mnoho. Někdy prostě musíte plavat po proudu a uvolnit se, jinak se vrátíte zpět.

Čtvrtá karta

Musíte zapomenout na život, kterým jste žili dříve. Velmi často jste jen komplikovali svou existenci, ale nyní přišel čas, kdy si můžete odpočinout a relaxovat. Staňte se prostější a všimnete si, že mnoho lidí žije na stejném principu. Nehledejte smysl tam, kde žádný není.

Pátá karta

Nesporně vám chybí rozhodnost. Chcete dosáhnout všeho najednou, ale nakonec nepřicházíte k definitivnímu řešení. Z tohoto důvodu mnoho vašich problémů. Buďte aktivnější a rozhodnější a tak vám vše vyjde.

Share