Ubohá fenka, která přišla o štěňátka, se rozhodla adoptovat koťata a stará se o ně jako o vlastní

Starala se o ně jako o vlastní štěňata.

Zvířata také umí truchlit, stejně jako lidé, jsou živými bytostmi a mají city. A tento příběh o fence, která přišla o štěňata, tato slova jen potvrzuje.

Zdroj: facebook.com

Záchranáři ze Sunshine Dog Rescue našli tuto ubohou fenku jménem Georgia, která bloudila poblíž benzínové pumpy na hranici Spojených států a Mexika.

Zvíře sotva přežívalo, jedlo zbytky jídla a bylo také březí.

Když se Georgia ocitla v Sunshine Dog Rescue, musela podstoupit císařský řez, ale veterináři bohužel nedokázali zachránit její štěňata, protože byla všechna předčasně narozená.

Jakmile se fenka probrala, začala zoufale hledat svá štěňata, která ztratila.

„Georgia zuřila, hledala svá mláďata, roztrhla matraci, na které ležela, a snažila se najít svá štěňata. Bylo to tak smutné,“ řekla Anita Osa, zakladatelka Sunshine Dog Rescue.

Zdroj: facebook.com

Vzhledem k tomu, že fenka měla mléko, Anita šla na Facebook, aby našla štěňata, která zůstala bez mámy. Nenašla štěňata, ale našla příspěvek o čtyřech novorozených koťatech, která byla osiřelá a zoufale potřebovala starostlivou matku.

Zpočátku zakladatelka Sunshine Dog Rescue váhala, protože kočky jsou úplně jiný druh, ale přesto se rozhodla risknout.

Jedno ze čtyř koťat bohužel zemřelo v první noc, ale dálší tři koťata se v péči své nové matky cítila dobře. Georgia adoptovala koťata a začala se o ně starat jako o vlastní štěňata.

Fenka začala koťata krmit, olizovat a zahřívat je svým teplem.

„Opatrně jsem představila koťata Georgii. Nejprve jsem jedno z nich vytáhla a nechala ji ho čichnout a ona klidně zareagovala. Pak jsem dostala všechna ostatní. Bylo divné vidět, jak se okamžitě uklidnila. Myslím si, že koťata nemají tušení, že Georgia je fenka“, řekla Anita Osa.

Zdroj: facebook.com

Podívejte se na roztomilá videa, která ukazuje, že Georgia je starostlivá a milující matka.

Share