Která kytici se vám líbí nejvíce: Váš výběr prozradí kterého muže chcete potkat

Vyberte kytici která je podle vás nejkrásnější a přečtěte si svůj výsledek!

Zdroj: zyttia.org

č.1

Potřebujete někoho s vážnými úmysly. Dětské hry vás vůbec nezajímají, protože chcete žít s člověkem celý život. To je důvod, proč vám zaujme muž, který je ochoten převzít odpovědnost a střízlivě posoudit situaci.

Zdroj: cz.pinterest.com

č.2

Absolutně se nebojíte kreativních mužů, protože to jsou oni, kdo podpoří jakékoliv vaše úsilí. Takoví muži budou schopni udělat z obyčejné věci něco krásného a budou moci hodiny poslouchat, jaký byl váš den.

č.3

Potřebujete muže, který vás bude milovat celou svou duší. Musí být upřímný, spravedlivý a laskavý.

Zdroj: cz.pinterest.com

č.4

Ideální partner pro vás je silný člověka. Navíc je to opravdový muž, který dokáže svou dámu kdykoliv ochránit. Cílevědomost a vytrvalost – to jsou tyto vlastnosti, které má mít váš ideál.

č.5

Budete velmi zaujatý osobou, která nebude hodně mluvit o sobě. Taková dáma, jako jste vy, má ráda tajemství, protože je ještě zajímavější odhalit povahu člověka. Vy sami často skrýváte spoustu věcí, ale to neznamená, že jste tichá nebo nudná osoba. Naopak, jste velmi zajímavá osoba a hledáte stejného partnera.

Zdroj: cz.pinterest.com

č.6

Potřebujete muže, kterému můžete věřit úplně ve všem. Muž, který vás nikdy nezklame. Jste cílevědomá žena a potřebujete partnera, který je stejný jako jste vy ve všech záležitostech.

Zdroj: cz.pinterest.com

Share