„Který deštník se vám líbí nejvíce“: Váš výběr o vás vypoví hodně

Další test pro ženy! Deštník, který si vyberete, odhalí vaši povahu. Jste připraveny?

Podívejte se na obrázek

Zdroj: brainum.ru

Vybraly jste si deštník? Přečtěte si odpověď níže.

Deštník č. 1

Zdroj: brainum.ru

Jste stylová a obchodní žena, milujete klasiku v oblečení. Máte pořádek všude: ve skříni, ve hlavě i v životě. Jste velmi racionálná a máte analytické myšlení – jakékoli úkoly řešíte levou zadní.

Pro muže je někdy těžké být s vámi – připadáte jim příliš chytrá a samostatná. Častěji buďte koketou a naučte se požádat muže o pomoc, ocení to.

Deštník č. 2

Zdroj: brainum.ru

Zbožňujete novinky: od šatů z nové kolekce do nejmodernějších modelů gadgetů. Víte, jak se oblékat vkusně a originálně a vybíráte si stylové doplňky. Máte skvělý vkus!

S vámi je vždy partner, stejně stylový a zajímavý jako vy. Jste velmi tvořivý člověk, umíte svými nápady inspirovat ostatní. Určitě nikdy nezůstanete sama.

Deštník č. 3

Zdroj: brainum.ru

Téměř nikdy se nesnažíte být středem pozornosti a úplně se otevíráte pouze nejbližším lidem. Zároveň jste velmi praktická, víte, jak kombinovat různé styly v oblečení a vytvářet tak ideální image.

S muži si také držíte odstup, často před nimi vypadáte jako nedobytná pevnost. Ale ti, kdo se odváží vás dobýt, obdrží za odměnu jednu z nejlepších žen! Pokuste se alespoň občas být trochu otevřená ostatním.

Deštník č. 4

Zdroj: brainum.ru

Móda a vše, co s ní souvisí, vás příliš nezajímá: jste spíše konzervativní. To platí nejen pro oblečení nebo technologie, ale také pro vztahy.

S muži si na prvním rande nikdy nedovolíte sex, upřednostňujete vážný vztah vedoucí k manželství. Zároveň v rodině poskytujete rodinné zázemí, péči a domácí pohodlí.

Deštník č. 5

Zdroj: brainum.ru

Jste opravdové malé slunce, vždy veselé a radostné. Víte, jak nabít optimismem všechny kolem. Ve svém oblečení dáváte přednost jasným barvám a koketním stylům.

Ráda flirtujete, vždy máte spoustu nápadníků, takže někdy je pro vás těžké vybrat, na koho obrátit vaši pozornost. Nepokoušejte se mít několik přátel najednou – je lepší si vybrat jednoho, k vybudování vážného vztahu.

Deštník č. 6

Zdroj: brainum.ru

Ráda se učíte všechno nové a věnujete se vlastnímu rozvoji. Neustále chodíte na různé kurzy, téměř vždy dokončíte to, co jste začala. Jste považována za velmi zajímavou a soběstačnou osobu – projevuje se to ve vašem oblečení i ve vašich vztazích.

Muži se s vámi nikdy nenudí, vždy je udržujete v dobré kondici. Vaším partnerem může být jen člověk, který se neustále zdokonaluje a má mnoho zájmů. S ostatními se budete nudit.

Share