Nevěsta zjistila, že její svatební šaty chybí v předvečer svatby: Zjistilo se, šaty byly již vyzkoušené

Při plánování svatby musíte zajistit velké množství různých nuancí, vyřešit mnoho problémů. Jedním z hlavních je výběr šatů pro nevěstu.

Zdroj: youtube.com

Dívky jsou na to obvykle velmi citlivé a snaží se před obřadem nikomu neukazovat své oblečení. V rodinách se však někdy stávají neobvyklé situace. Uživatel sociálních sítí jménem David to popsal ve svém příspěvku.

Zdroj: syl.ru

Výběr oblečení
Podle Davida začala jeho snoubenka Lucie krátce před svatbou dostávat zprávy od své budoucí tchyně (Davidovy matky). Žena neustále posílala různé možnosti oblékání. Lucie si z těch variant musela něco vybrat.

Ženu to štvalo, ale do konfliktu nešla. Jednoho dne se tchyně nabídla, že půjdou společně nakupovat, ale pak najednou se zřekla. Lucie jí chtěla ukázat svatební šaty, ale setkání s budoucí tchyní se neuskutečnilo. Takže Lucie prostě schovala šaty do skříně.

Zdroj: syl.ru

Šaty jsou pryč
Lucie pracovala v kanceláři. David měl klíče od její bytu. Vlastně už skoro spolu žili. Svatba byla jen příjemnou formalitou, která měla uzákonit jejich vztah.
Jednoho dne se Lucie vrátila domů a zjistila, že šaty zmizely. Viselo to ve skříni za krabicemi, ale teď tam nebyly. Byl to David, chtěl to ukázat své matce, která po dlouhou dobu všem dávala rady. David napsal, že svou matku velmi miluje, takže ji nechtěl rozrušit.

David řekl, že večer vrátil Lucie její šaty. Lucie nechtěla bojovat, protože má jemnou povahu. Navíc na svoji svatbu čekala velmi dlouho. Navíc před toužebnou oslavou samozřejmě nechtěla problémy. Právě vzala svatební šaty a chtěla je poslat do skříně, ale hned uviděla, že se zip roztrhl a látka byla napnutá.

Nejprve byla Lucie zmatená. Nechápala, co se stalo s šaty. Pak uhodla, že si to budoucí tchyně vyzkoušela, protože to vypadalo zkažené.

Zdroj: syl.ru

Skandál
David byl také velmi rozrušený. Napsal, že poslední věc, kterou chtěl, byl skandál před jeho svatbou. Přiznal Lucie, že se jeho matka a sestra se střídaly při zkoušení svatebních šatů. Viděl to, ale neodvážil se zasáhnout.

Lucie zavolala budoucí tchyni přímo před Davidem. Ta řekla, že by mohla vyměnit zlomený zip. Lucie však požadovala koupit nové šaty, protože byly beznadějně zničené.
Davidova matka to odmítla udělat. Řekla, že Lucie si chce jen pořídit nové šaty, protože se jí to prostě nelíbí.

Vždy klidná, Lucie byla velmi nervózní. Křičela na Davida i jeho matku.
Také řekla, že by si nikdo neměl šaty nevěsty zkoušet, protože to je špatné znamení. Lucie byla tak rozrušená a nervózní, že byla připravena zrušit svatbu, protože ona a David stále neměli šťastný život. Pár se rozhodl nespěchat s tak důležitým rozhodnutím, ale mladí lidé odložili svatbu.

David se lidí zeptal, jestli má Lucie pravdu. Možná byste neměli být tak nervózní z toho, že někdo zkouší svatební šaty? Koneckonců, dívky měří šaty v salonech a teprve poté nakupují.

Zdroj: syl.ru

Názory uživatelů
Lucie se také rozhodla sdílet tento incident na sociálních sítích. Zeptala se: „Můžete mi opravdu říkat zlatokopka za to, že jsem požadovala, aby můj ženich a jeho matka koupili nové svatební šaty?“

Jeden uživatel napsal Lucie: „Pokud se za tebe ženich nyní nebude bojovat, tak to určitě neudělá, až se staneš jeho ženou.“

Jeden z uživatelů vtipkoval, že tato situace připomíná sestry Popelky, které si střídavě vyzkoušely její křišťálovou botu.

Další osoba napsala Davidovi: „Jen bych ten prsten prodal, abych vyrovnat ztrátu a opustil tuto rodinu. Proč musíš celý život snášet tlak tvé matky? Musíš se rozhodovat sám.“

Zdroj: syl.ru

Zatímco Lucie a David se rozhodli odložit svatbu. Nemohou najít východisko ze situace, které bude vyhovovat všem.

Share