„Který kámen se vám líbí nejvíce“: Má pro vás důležitou zprávu

Níže se podívejte na kameny, které jsme pro vás shromáždili.

Vyberte si jeden z nich a zjistíte, co o vás říká vybraný kámen a jaká zpráva je pro vás připravena.

Zdroj: brainum.ru

1. Modrý howlite

Tento kámen je spojen s komunikací. Pokud jste si vybrali tento kámen, možná to znamená, že máte problémy s komunikací s lidmi ve vašem okolí. Přemýšlejte o tom, možná vás trápí něco, o čem si chcete promluvit, možná vás někdo neslyší, nerozumí vašim potřebám nebo možná jste nedávno příliš věnovali pozornost názorům jiných lidí.

Tento kámen je také spojován s krční čakra, včetně uší. Pokud máte bolest v krku, může to být způsobeno nevyslovenou emocí urážky. Může také být, že nemáte pocit, že vaše slova slyší adresát.

Možná byste těmto problémům měli věnovat větší pozornost a najít způsob, jak tyto potíže překonat. Pokud máte časté problémy s ušima, to znamená, že neslyšíte svůj vnitřní hlas a nesledujete mu, měli byste více poslouchat svou intuici.

Zeptejte se sebe: ignorujete své vlastní touhy a potřeby, nebo je možné, že je někdo ve vašem okolí vůči vám příliš kritický, nebo dostáváte hodně negativity?

Možná byste měli přestat skrývat svoji osobnost před okolním světem, být si trochu jistější ve silných stránkách své osobnosti.

2. Zelený aventurin

Tento kámen je spojen s srdeční čakrou a představuje rovnováhu, harmonii, uzdravení a lásku. Pokud jste si vybrali tento kámen, to znamená, že musíte věnovat větší pozornost svým emocionálním potřebám.

Váš výběr naznačuje, že byste měli pracovat na dosažení emoční rovnováhy a věnovat trochu více pozornosti sobě samému.

Někdy se kvůli špatným minulým zkušenostem uzavíráme před přijímáním podpory a lásky od lidí kolem nás, čímž blokujeme tuto čakru.

Kvůli tomu je neuvěřitelně obtížné být sociálním člověkem, komunikovat a být si blízcí s ostatními lidmi.

Zelená barva je barva růstu a uzdravení. Trávení času v přírodě se vám pomůže cítit lépe. Pokud jste si vybrali tento kámen, měli byste se postarat o své zdraví.

3. Žlutý citrín

Tento kámen je spojen s solárem plexem. Možná máte pocit, že nad vámi mají jiní lidé příliš mnoho moci a že potřebujete znovu získat kontrolu nad svým životem.

Může také být, že nízké sebevědomí vám neumožňuje převzít iniciativu, když je nutné v životě dělat důležitá rozhodnutí.

Zaměřte svou pozornost na to, čeho chcete dosáhnout, a věřte ve své síly, abyste se stali méně závislý na názorech ostatních lidí a rychleji se přibližovali ke svým cílům.

Vizualizujte své sny, jejich dosažení, stanovte si cíle, které vám pomohou uskutečnit vaše sny a nezapomeňte věřit sám v sebe. Pamatujte, že chyby jsou přirozeným procesem učení, nejsou známkou neúspěchu, můžete dosáhnout mnohem víc, než si myslíte.

Citrin je také symbolem hojnosti, takže můžete vyřešit finanční problém, nebo můžete získat dárek. Do vašeho života vstoupí štěstí.

Share