„Který lev se vám líbí nejvíc“: Neuvěříte, co váš výběr prozradí o vašem ideálním partnerovi

TEST: Na kterém obrázku je váš ideální partner?

Zdroj: brainum.ru

Odpovědi:

1. Lví fešák.

Vy potřebujete jako vzduch velmi jasné a silné emoce. A to znamená, že potřebujete muže, který je originální, bystrý, neobyčejný. Ten, s nímž můžete kdykoli vyrazit do hor, na pláž nebo na mořské dno. Potřebujete zajímavého člověka, který každý den vás bude překvapovat dokonce i šokovat.

2. Seriózní a moudrý lev.

Test na ideální typ vašeho muže říká, že potřebujete duchovního, rozumného a dokonce moudrého člověka. V životě potřebujete klidného a rozvážného společníka. Váš muž musí neustále jít vpřed, zdokonalovat se a neustále chápat nové aspekty bytí. A vy jste po jeho boku. Oba byste měli být od přírody filozofové.

3. Okřídlený lev.

Potřebujete úspěšného spolehlivého muže, který stojí na vlastních nohou. Ví, co chce, a už toho v životě dosáhl. Je pro vás důležité, aby váš muž měl ambiciózní plány a snažil se zaujmout co nejlepší místo pod sluncem. Chcete být jeho múzou, jeho inspirací – tím, kdo inspiruje tohoto hrdinu k novým úspěchům.

4. Lví král.

Chcete spojit svůj život s člověkem, který má vyšší sociální status a již si vydělal velké jmění a mají se jako v ráji. Chcete v něm vidět vládce a krále: někoho, kdo věří, že vždy má pravdu, směle se dívá do budoucnosti a nebojí se břemene moci. Je klidný a sebejistý.

5. Lví ochránce.

Takto vidíte svého ideálního muže – ochránce, který vás zachrání před útrapami života. Měla by to být vaše kamenná zeď, vaše obrana, váš přístav. Chcete být vdaná.

6. Lev – rodinný typ.

Nejdůležitější pro vás je, aby váš muž měl na prvním místě rodinu. Test na ideální typ vašeho muže říká, že vaším životním partnerem by měl být příkladný otec a manžel, který bude připraven udělat cokoli pro svou rodinu.

Share