Opuštěného psa se nepodařilo chytit: Dívka dobrovolník vedle něj brečela zoufalstvím a únavou

Katka a její manžel jeli z dálky domů, cestou se zastavili na krásném místě, aby si dali svačinu a natáhli nohy. A najednou uviděli dvě hubená štěňata, kteří běhli k vůni jídla. Maminka je následovala, stejně hubená a vyčerpaná. Pejsky hladověli několik dní, to bylo zřejmé.

Zdroj: optim1stka.ru

Katka a její manžel na to ani nepomysleli, okamžitě dali všechno jídlo psům. Zvířata byla poslušná, dokonce jedli chléb a zeleninu. Psi na uprostřed pole neopustili hlavu mladé ženy a Katka začala hledat pomocníky na sociálních sítích. Jediné, co chtěla, bylo vzít psy do útulku, aby neumřeli hladem.

Zdroj: optim1stka.ru

Bohužel, nikdo nechtěl jí pomoci. Katka chodila každý den krmit rodinu psů, ale ona sama nemohla chytit všechny tři. Pomoc však byla po ruce. Dobrovolníce jménem Inna věděla, co dělat v takových obtížných situacích. Katka dokonce našla další dobrovolníky ve svém městě. Na místě štěňata okamžitě chytili.

Zdroj: optim1stka.ru

Matka štěňat bohužel nešla kontaktovat a nepřiblížila se. Také si nedovolila přiblížit se k ní. Po několika hodinách běhání za ní se lidé vrátili, bylo nutné zařídit alespoň ty nejmenší.

Zdroj: optim1stka.ru

Kateřina však doufala, že bude s matkou rozumět. Znovu šla ke psovi a vzdala se všeho. Katka chápala, že se blíží zima: zvíře mohlo zemřít. Plakala tam a nevěděla, co dělat, protože už byla unavená z těchto nekonečných výletů.

Zdroj: optim1stka.ru

Ale pes všiml, že její kamarádka pláče, začal s ní vytí a plazil se blíž. Katka nemohla uvěřit svým očím, a bohužel tentokrát neměla ani šňůru, ani obojek. Ale nebyla potřeba. Pes tiše nastoupil do auta a bez rozmaru jel do útulku. Nakonec uviděla děti a brzy si zvykla na útulek. Nyní je Katka o svém osudu klidná.

Share