Kuře položilo obyčejné vejce, ale když ho farmář rozbil, byl překvapen. K tomu dochází pouze jednou z 25 milionů

Kluk sbíral vejce od slepic, aby si připravil míchaná vejce ke snídání. Ale když rozbil první vejce, byl překvapen a nemohl uvěřit vlastním očím.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Tento incident se stal v Austrálii. Teenager Tyler Seidel žije na farmě a jeho rodiče mají velkou domácnost. Celá rodina jí čerstvé jídlo. Takže Tyler se rozhodl snídat a šel do kuřecí stodoly.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Když chlap sbíral vejce, ještě netušil, že bude svědkem jedinečného případu. Mezi vejci našel velké a rozhodl se to nejprve rozbít na omeletu. Zde ho však čekalo překvapení…

„Žiji v rodině farmáře, ale nikdy jsem nic takového neviděl! Rozbil jsem vejce a byly tam tři žloutky najednou! Okamžitě jsem šel k rodičům, aby viděli tento zázrak,“ řekl Tyler.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Farmář a jeho manželka nikdy nic podobného neviděli, ačkoli farmu vlastnili mnoho let. Ano, dvojité žloutky byly běžné, ale nikdy neviděl trojité žloutky. Nález vyfotografovali a pak toto neobvyklé vejce prostě začali smažit.

Tyler uvažoval, co to je za fenomén, a šel do tisku. Zprávu komentovali odborníci z University of Sydney:

„Podle britských vědců se dvojité žloutky vyskytují jednou na tisíc vajec, ale trojité žloutky se vyskytují méně často – pouze jedno vejce z 25 milionů,“ uvedla rektorka univerzity Sonia Liu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Tyler má opravdu velké štěstí – v Austrálii žije 25 milionů lidí a pouze farmářův syn dokázal na vlastní oči vidět vejce se třemi žloutky!

Share