Kvůli Harrymu zasáhli Meghan Markle problémy, skandál nabral na obrátkách: „Moc spěchal se svatbou“

Princ rozhodně nemohl očekávat takový obrat událostí

 

Je známo, kdo může nést vinu za selhání Meghan Markle, i za „útěk“ z paláce. Fanoušci po přečtení knihy věnované životu vévodkyně ze Sussexu dospěli k závěru, že za její problémy může z velké části její manžel – princ Harry. Právě on může nést vinu za mnoho selhání Meghan Markle.

 

Zdroj: Insider.com

 

Podle knihy nejmladší syn princezny Diany od začátku jednal nesprávně. Princ „přivedl“ svou potenciální manželku do paláce příliš brzy, poté se rozhořčil, že jeho bratr William reagoval na jeho novou přítelkyni Megan Markle negativně.

 

Zdroj: Pagesix.com

 

Harry, který vyrostl v paláci, měl lépe vědět o obtížích, jimž čelí členové královské rodiny. A neuvědomil si, že Meghan Markle potřebuje více času, aby se přizpůsobila mnoha pravidlům a omezením protokolu.

 

Ale princ Harry udělal fatální chybu, když nezohlednil radu svého bratra. Je možné, že se spoléhal na Markle a očekával, že se rychle přizpůsobí životu v paláci. Možná nejmladší syn princezny Diany spěchal se svatbou, protože se obával, že by mohl Meghan Markle ztratit.

 

Zdroj: Finance.yahoo.com

 

Jak je známo, v červenci Harry zničil vztahy s královským palácem a řekl, že historie Spojeného království by měla být uznána, i když je pro království „nepohodlná“.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Podle informovaných zdrojů se však princ Harry rozhodl vzít svá slova zpět a znovu navázat vztahy s královnou Alžbětou II. Jeho touhu obnovit komunikaci s palácem, princ Harry potvrdil slovy během nedávného videohovoru z nového sídla v Montesitu.

Share