Kvůli nemocné dceři muž musel požádat o pomoc cizí lidi, ale překvapivě nikdo mu nemohl pomoci, kromě bezdomovce

Bezdomovec dal své peníze mužovi, když nemohl zaplatit kartou za parkování autem. A byl jediný, kdo pomohl.

Ilustrační foto. Zdroj:youtube

Brit si chtěl odvézt svou nemocnou dceru domů, ale nebyl schopen platit za parkování kvůli selhání bankovní karty. Otec spěchal tento problém vyřešit a požádal o pomoc dalších řidičů, ale všichni zdvořile odmítli pomoci.

Mladému otci však přišel na pomoc bezdomovec, který dal své poslední peníze.

Lee Shakespeare z anglického Nottinghamu šel nakupovat se svými dětmi, ale musel přestat nakupovat, když bylo jasné, že se jeho malá dcera necítí dobře. Dívka si začala stěžovat na bolesti břicha a obecně vypadala špatně.

Muž si uvědomil, že je naléhavě nutné vzít děti domů a pak do nemocnice.

Zdroj:ukr.media

Když dorazil do obchodu, nechal auto na placeném parkovišti a nemyslel si, že to dopadne takhle. Po tom, jak si dětí sedli do auta chtěl zaplatit parkování přes speciální terminál, ale jeho bankovní karta náhle selhala.

Postup samozřejmě několikrát opakoval, ale nepřinesl žádné výsledky.

„Moje dcera onemocněla, bolí ji břicho. Dal jsem děti do auta a šel jsem zaplatit za parkování bezkontaktní kartou, ale nefungovalo to.“

Uvědomil si, že nebude schopen zaplatit, a proto Shakespeare šel do kanceláře a chtěl vysvětlit situaci, ale dveře byly zavřené. Po celou tu dobu otec přemýšlel o tom, jak jeho nemocná dcera leží v autě, a tak se rozhodl udělat něco.

Zdroj:ukr.media

Lee začal žádat ostatní řidiče, aby zaplatili za parkování, a slíbil, že jim na kartu pak peníze pošle. Nikdo mu ale nechtěl pomoci.

„Zeptal jsem se, jestli může někdo zaplatit tři libry, a já jim to vrátím bankovním převodem. Lidé nereagovali a rázně odmítli pomoci.“

Mladý otec se vrátil k autu a nevěděl, co dělat, ale v tu chvíli za sebou uslyšel hlas. Ukázalo se, že to byl bezdomovec, který celou tu dobu sledoval vše, co se dělo.

V jednu chvíli se zdálo, že se dívá na toho muže, který byl rozrušený, a tak se mu rozhodl pomoci.

„Vrátil jsem se k autu a pak jsem slyšel:

„Tady máš tři libry, kámo.“

“Byl to bezdomovec.“

Zdroj:ukr.media

Lee nemohl uvěřit, že žebrák byl tak laskavý, a rozhodl se mu poděkovat. Po chvíli se vrátil na parkoviště a přinesl s sebou sendviče se šunkou, rohlíky s klobásou a samozřejmě nezapomněl ani na peníze.

Shakespeare se navíc rozhodl pomoci všem lidem ve městě, kteří zůstali bez domova, a 24. prosince uspořádal ve městě událost, na které s kamarádem rozdávali teplé oblečení.

Mimochodem bezdomovce často dělají dobré skutky a za to nic nevyžadují.

PSALI JSME: BEZDOMOVEC BEZ VÁHÁNÍ ZACHRÁNIL DĚTI PŘED POŽÁREM: TENTO ČIN NAVŽDY ZMĚNIL JEHO ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA JENOM KOUPILA BEZDOMOVCI KÁVU A BUCHTU A ON JÍ MÍSTO TOHO DAL ZÁPISKU, KTERÁ NA NI UDĚLALA DOJEM

Share