Kvůli vládním opatřením přišel o miliony korun: Janek Ledecký promluvil o svých finančních ztrátách

Vánoční čas je období, kdy lidé aktivně utrácejí peníze, nakupují dárky, chodí na koncerty a podobně. Zpěvák a kytarista Janek Ledecký plánoval Vánoční turné a všechny vstupenky už byly dávno vyprodané. Kvůli koronaviru byl ale nucen přesunout své turné a ztráty by mohly činit miliony korun.

Když bylo naposledy možné být ve velkém počtu lidí, věnoval Janek Ledecký tento den své kamarádce Dagmar Sobkové. Tehdy pokřtil její nové album.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Pak se ale situace změnila a zpěvák musel řešit nepříliš příjemné administrativní záležitosti. Byl například nucen zrušit nebo přesunout své plánované koncerty.

Bohužel se nepodařilo přesunout všechny vystoupení, takže některé musely být zrušeny. Měl vyprodané vánoční turné a koncertů bylo opravdu hodně.

Ilustrační foto Zdroj: tv.isport.blesk.cz

Janek Ledecký přiznal pro Blesk, že problém je, že pořádat vánoční turné na jaře není vhodné. Mnoho koncertů, které se měly konat v prosinci, bylo proto přesunuto na příští rok.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

„Dokud nesvrhneme vládu, tak zřejmě hrát nebudeme. Musíme asi jít do ulic, jinak se tahle země nevzpamatuje,“ řekl Janek Ledecký Blesku.

Letošní rok byl pro zpěváka, kytaristu a herce finančně velmi náročný. Kvůli zrušeným koncertům a vystoupením během první vlny koronaviru přišel na jaře Janek Ledecký o miliony korun.

Ilustrační foto Zdroj: facebook.com

Byl jedním z producentů a investorů svých vystoupení, takže to pro něj bylo obzvlášť nepříjemné. Ale nevzdává se.

Asi před třemi lety viděli asijští producenti muzikál Janeka Ledeckého Hamlet v angličtině. Líbilo se jim to a rozhodli se spolupracovat s hudebníkem.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Za celou dobu existence tohoto muzikálu nasbíral celosvětově přes 1 milion a 200 tisíc diváků. Byl opravdu populární.

PSALI JSME: DCERA POMEJEHO NEDOSTANE OD STÁTU ANI KORUNU. VDOVA SE O HOLČIČKU POSTARÁ SAMA

PŘIPOMÍNÁME: BLATNÝ PROZRADIL, KDY SE ČESKO MŮŽE DOSTAT DO 3. STUPNĚ V PROTIEPIDEMICKÉM SYSTÉMU: TO BY UMOŽNILO OTEVŘENÍ MALÝCH OBCHODŮ

Share