Láska a porozumění: Kate Middleton dala tajnou zprávu Meghan Markle

Osmatřicetiletá Kate Middleton si pro svou procházku v Londýně vybrala velice speciální náušnice. Britové odhalili skrytou zprávu vévodkyně z Cambridge.

 

Zdroj: Thedailybeast.com

 

Budoucí královna spolu se svým manželem uskutečnila oficiální návštěvy několika podniků ve východní části britského hlavního města. Milovaný žena prince Williama vypadala nádherně ve světlých šatech.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Kate nosila náušnice značky Missoma – oblíbená značka Meghan Markle. Middleton jsme v nich viděli poprvé. Ukázalo se, že růžový krystal odráží určitou zprávu a přitahuje také pozitivní vibrace.

„Rhodochrositové náušnice obsahují léčivý krystal na bázi srdce, který vyzařuje lásku, porozumění a soucit. Odráží také uzdravení ze zármutku nebo ztráty,“ napsali spravodajové magazínu Hello!

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Někteří se shodli na tom, že tímto způsobem předala Kate Meghan dojemnou zprávu. Harryho manželka má ráda významy kamenů a krystalů, takže snadno pochopila zprávu Middleton.

„Kate dává Meghan tajná znamení. Je roztomilé, když vévodkyně nosila tyto náušnice aby předala správu Meghan, jsme si jistý, že si Kate nevybrala oblíbenou značku náušnic Meghan náhodou, a to i s takovou zprávou,“ napsali na webu.

 

Zdroj: Cosmo.ru

 

Share