«Láska samozřejmě je, Jsme spolu už dlouhá léta»: Vilma Cibulková prozradila co děla během pandemie

Na prezentaci knihy o aromaterapii, redakce super.cz se setkala s herečkou Vilmou Cibulkovou. Žena prozradila jaké má koníčky a co vlastně děla během pandemie.

Vilma Cibulková / Zdroj: kinopoisk.com

Také se jí super.cz zeptalo, jako je tedy oblíbená vůně herečky, ukázalo se, že je to vůně zahrady, která byla poblíž místa, kde bydlela v dětství Vilma.

Na otázku, jaké vůně teď cítí herečka během pandemie, Cibulková s úsměvem odpověděla, že ji těší absence zápachu z cigaret, protože všichni chodí v maskách.

Vilma Cibulková / Zdroj: amazon.co.uk

Dodala, že lidé si začali více dávat pozor na oči, i emoce lidé předávají pohledem. Je přesvědčená, že lidé už si na zavedená opatření zvykli a svátky budou zábavné pro všechny.

Vilma Cibulková / Zdroj: blesk.cz

Pro Super.cz řekla, že nyní s zabývá dabingem audioknih. V divadle a v rádiu není žádná práce není a teď během karantény audioknihy jsou nejbezpečnějším zaměstnáním a splňuje všechny normy, protože to vyžaduje pouze mikrofon a její přítomnost.

Vilma Cibulková / Zdroj: kczahrada.cz

Vilma říká, že někdy se musíte nutit pracovat, protože když neznáte datum vydání, není ani snaha.

Na otázku Super.cz, zda není sama, herečka řekla, že láska samozřejmě je, ale sama je velmi spokojená.

„Láska samozřejmě je, co bychom si počali bez lásky. Jsme spolu už dlouhá léta, ale samozřejmě jsem zamilovaná,“ svěřila herečka.

Nyní se opět vrátila ke studiu francouzštiny a psaní. Cibulková se navíc ve své dílně věnuje šití věcí pro sebe. Když se nudí, Vilma vzpomíná na všechny dobré lidi a na případy ze života, které se jí staly.

Vilma Cibulková / Zdroj: imdb.com

PSALI JSME: BOHUŠ MATUŠ PROHLÁSIL, ŽE BY CHTĚL MÍT I 5 DĚTÍ: SVŮJ NEJLEPŠÍ DÁREK POD STROMEČEK UŽ DOSTAL

PŘIPOMÍNÁME: JÁGR UKÁZAL, JAK SI ZMĚNIL IMAGE PO ZNOVUOTEVŘENÍ KADEŘNICTVÍ: JE TO VELKÁ ZMĚNA

Share