Bohuš Matuš prohlásil, že by chtěl mít i 5 dětí: svůj nejlepší dárek pod stromeček už dostal

Narození dcery Natálky bylo pro zpěváka Bohuše Matuše rozhodně nejlepším dárkem pod stromeček. Stalo se to před týdnem, porod dopadl dobře. Za tento dárek je zpěvák velmi vděčný své partnerce Lucii. Asi ji bude na Vánoce rozmazlovat a uvaří jí vánoční večeři. Informoval o tom portál Aha!

Bohuš Matuš je poprvé v roli otce, to je jeho první potomek. Nedávno dokonce přiznal, že se mu do této role příliš nechtělo.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Jeho přítelkyně Lucie ho ale přesvědčila. Otěhotněla letos na jaře, kdy Česko poprvé čelilo koronaviru a byla zavedena přísná opatření.

Lucie porodila Natálku 6. prosince, podle pyšného otce jeho partnerka zvládla porod výborně. Zpěvák byl přítomen i při samotném porodu.

Bohuš Matuša a Lucie / Zdroj: youtube.com

Během porodu nebyly žádné komplikace, Lucie s dcerou byly v porodnici jen dva dny. Po odchodu z porodnice se vypravili za rodiči, aby se pochlubili.

„Lucinku jsem podpořil a přestřihl pupeční šňůru,“ přiznal tehdy Bohuš Matuš.

Bohuš Matuš / Zdroj: youtube.com

Vzhledem k tomu, že zpěvák rád vaří jídlo, je pravděpodobné, že připraví vánoční večeři. Budou to pokrmy jako kapr a obalovaný losos. Také chce připravit svůj neobvyklý bramborový salát.

„A možná udělám i své oblíbené sněhové pusinky s ořechy!“ řekl Bohuš Matuš. Zpěvák také řekl, že dítě nikdy nechtěl, ale nyní se jeho názor změnil.

Bohuš Matuš / Zdroj: tv.blesk.cz

Bohuš Matuš dodal, že kdyby vše dopadlo dobře, chtěl by mít i pět dětí, teď se na to dívá úplně jinak. Možná se jeho životní priority změnily.

PSALI JSME: POSLANEC A MILIARDÁŘ JUŘÍČEK PROHLÁSIL, ŽE V ČESKU JE PŘÍLIŠ VELKÉ MNOŽSTVÍ HOSPOD: VADÍ TO PODLE NĚHO PŘIDANÉ HODNOTĚ

PŘIPOMÍNÁME: JÁGR UKÁZAL, JAK SI ZMĚNIL IMAGE PO ZNOVUOTEVŘENÍ KADEŘNICTVÍ: JE TO VELKÁ ZMĚNA

Share