Legendární hostitel Larry King ztratil za dva týdny dvě děti

Jeho dcera Chaye měla 51 let a jeho syn Andy měl 65 let

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Legendární televizní a rozhlasový hostitel Larry King nyní prochází těžkým obdobím. Minulý týden zemřel nečekaně jeho syn Andy King a tento čtvrtek zemřela jeho dcera Chaya – podle Page Six bojovala s rakovinou plic. Chaya King se narodila Larrymu s jeho třetí manželkou, modelkou Playboy – Elin Aikins, když se s ní Larry podruhé oženil. Andy je jeho syn z předchozího vztahu, Larry ho adoptoval, jakmile se poprvé oženil s Elin Aikins.

 

Zdroj: Nytimespost.com

 

Poslední dva roky byly pro Larryho Kinga velmi obtížné. V dubnu 2019 měl moderátor druhý srdeční infarkt, v jehož důsledku podstoupil angioplastiku (operaci k otevření postižené tepny pomocí tenkého katétru s rozšířitelným balónkem na konci). A měsíc před touto operací byl Larry několik týdnů v kómatu.

 

Zdroj: Foxbusiness.com

 

V květnu 2019 utrpěl mrtvici, která téměř vedla k smrti. A o tři měsíce později, v srpnu, Larry požádal o rozvod s jeho sedmou manželkou Sean, s níž byl 22 let ženatý.

 

Zdroj: Topnaija.ng

 

„V březnu jsem měl infarkt a ten měsíc si nepamatuji, protože jsem byl v kómatu. Byl to těžký rok. Všechno je teď mnohem lepší, kromě mé levé nohy. Každý den chodím na rehabilitaci a doktoři říkají, že budu moci chodit o Vánocích. Zatím chodím jenom s holí. Nejezdím, ale už jsem se vrátil do práce – a to mě činí šťastnějším,“ – řekl Larry v listopadu.

 

Zdroj: Tubefilter.com

 

Také si vzpomínáme, že v roce 2017 byl Larry King diagnostikován karcinomem plic, který se po úspěšné operaci a odstranění nádoru dostal do remise. Ještě dříve, v roce 1987, King utrpěl svůj první infarkt a v roce 1999 bojoval s rakovinou prostaty. Larry King stále pokračuje ve své profesní kariéře a hostí autorskou televizní show Larry King Now, která se vysílá na RT America a na streamovacím portálu Hulu.

 

Zdroj: 24smi.org

 

Share