Leichtová přivede na svět své druhé dítě: Štěpánek zkusí techniku hypnoporodu

34letá herečka Kristýna Leichtová narodí své druhé dítě. Na porod je připravena nejen žena, ale i její manžel Vojtěch Štěpánek. Ten zkusí techniku hypnoporodu.

Hvězda seriálu Comeback už v nejbližší době porodí. Rozhodla se rodit své druhé dítě pomoci techniky hypnoporodu. Je to alternativní metoda, kterou velké množství lékařů nesnáší.

Zdroj: blesk.cz

“Zrušte svojí pomýlenou představu o zhypnotyzované levitující rodičce a porodní asistentce v transu s očima v sloup,” vysvětluje herečka pro své fanoušky o hypnoporodu.

Všechny skeptiky mysli, že je to nějaký čarodějnický rituál z nějakého mystického filmu, nebo knihy.

Zdroj: blesk.cz

“Hypnoporod pracuje s vědomím, hlubokým dechem informacemi, vizualizacemi, afirmacemi a podvědomím,” popisuje Kristýna.

Také herečka řekla, že je to speciální kurz z anatomii. “Můžete z něho se dozvědět, jak dítě prochází porodnici cestami, jak oni vypadají”.

Zdroj: blesk.cz

“Jak pracuje naše tělo při porodu, co děla čípek, jak funguje pupeční šňůra, co umí tom, co umí fontanela a labeční kosti, co umí hráz a sedací kosti. Jste zjistěte, jak je naše tělo dokonale sestrojené k porodu,” dodala herečka.

Leichtová dlouhou dobu navštěvovala kurzy hypnoporodu, kde se dozvěděla vše potřebné. Také uvedla, že jakékoli kurzy v porodnici nemůže porovnávat s hypnoporodem.

Zdroj: blesk.cz

Herečka se dozvěděla mnoha informaci, ale nedělala to sama. Spolu s ni hypnoporod vzdělával její manžel. Její starší dcera Dorotka se také narodila takovým alternativním způsobem.

“Jsem velmi vděčná za to, že Vojta také vzdělával ten kurz se mnou. Vojta chopil slova a popsal svojí zkušenost a co doprovazejícím mužům předal „třeba, aby si pánové vzali do vzdálenější porodnice náhradní oblečení,“ řekla Leichtová

Zdroj: blesk.cz

„Pro ženu bylo to moc hezký. Řekla, že ho verze je perfektní. „Chlapi o tom moc mluvit nechtějí, ale myslím že díky našemu vědomému a sebevědomému prvnímu porodu, to pro Vojtu není žádné trauma,” dodala herečka.

Pár ve dnešní době velmi čeká na porod. Leichtová uvedla, že denně je šťastná, a nikdy nestresuje. “Jsem připravena stoprocentně,” ukončila herečka.

Share