Lidé si začali dělat legraci z muže, který začal bydlet ve stodole. Ale když uviděli, co je uvnitř, sousedé ztratili dar řeči

Luxusní nemovitost!

Zdroj: ukr.media

Tato stodola roky sloužila pro skladování sena, dokud ji nekoupil muž s podivným plánem. Chtěl v něm postavit plnohodnotný dům, který by zachoval historický vzhled čtvrti Derbyshire

Sousedé byli touto volbou šokováni a opakovaně vtipkovali o Alanu Yomansovi. Takto to pokračovalo, dokud je nepozval, aby zjistili, jak bydlí. Ukázalo se, že levá strana domu, která není vidět ze strany kvůli zvláštnostem okolí, vypadá jako skutečná vila.

Zdroj: ukr.media

Zdroj: ukr.media

A uvnitř Yomans zařídil opravdovou krásu. Luxusní přední schody, spousta zlacení, starožitnosti – z prvního dojmu o majiteli, který roky chodil v prostém oblečení, byste ani neřekli, že má rád a může si dovolit luxus ve stylu XIX století.

Zdroj: ukr.media

Také během malé prohlídky, v průběhu grilování se zjistilo, proč si Alan Yomans vybral obrovskou stodolu.

Ukázalo se, že rád sbírá klasická auta. Tato na první pohled nenápadná budova má dostatek prostoru pro jeho auta.

Po všech těchto objevech se samozřejmě Yomansovi přestali smát. Někteří se s ním dokonce pokoušeli spřátelit, ale výstřední anglický milionář usoudil, že je pro něj příjemnější žít bez blízkých kontaktů se sousedy.

PSALI JSME: MUŽ PRODAL DŮM, ABY KOUPIL PRSTEN PRO NEVĚSTU: KDYŽ LIDÉ UVIDĚLI PRSTEN, JEJICH REAKCE BYLA BOUŘLIVÁ

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ ZDĚDIL DŮM, ALE TAM HO ČEKALO VELKÉ PŘEKVAPENÍ. BYL OHROMEN, KDYŽ SE PODÍVAL POD STARÝ KOBEREC

Share