„Je to ta poslední fáze, ke které jsme se zatím nedostali“: Agáta Hanychová promluvila o majetkovém vyrovnání s Jakubem Prachařem

Manželství Agáty Hanychové s Jakubem Prachařem nakonec skončilo oficiálně. Jediná otázka, která ještě není vyřešena, je rozdělení majetku. Agáta musí zaplatit částku za dům, který oni společně postavili.

Zdroj: facebook.com

Ale těší je, že nejtěžší část rozvodu, a to společná péče o dceru Miu, proběhla bez problémů.

„Musíme spolu s Jakubem vycházet, máme totiž střídavou péči na dceru Miu, a tak se vídáme. Dnes je to dokonce tak, že když si pro ni přijede, tak trávíme společný čas na zahradě,“ svěřila Blesku modelka.

Prozradila také, že už nebudou z nich přátelé. Agáta nedoporučuje, aby někdo začal vztah s přáteli, protože v případě rozchodu se ztratí partner i přítel.

Zdroj: instagram.com

Co však ještě nebylo rozhodnuto soudem je majetková záležitost. Během manželství byl postaven betonový dům ve stylu loft.

Podle Agáty, ona už ví, že v domě zůstane bydlet ona s dětmi. Zbývá už jen nevyřešená otázka – jakou částku za tento dům bude Jakub chtít od bývalé manželky. Jedná se o poslední fázi rozdělení majetku, kterou se jim zatím nepodařilo vyřešit.

Zdroj: blesk.cz

Agátě se rozhodla pomoci i její maminka penězi, aby ta mohla zaplatit. Herečka Veronika Žilková se rozhodla svůj dům prodat, aby pomohla dceři v její současné životní situaci. Za dům dostala herečka šest milionů korun.

Zdroj: instagram.com

Podle Hanychové ale tato částka rozhodně nestačí na to, aby bývalému muži vyplatila částku za dům.

Jakub však zatím tu samou častku ale neoznámil. Hanychová neví s jistotou, jakou částku ještě bude potřebovat. A my všichni se zajímáme, kde je vlastně vezme, protože její matka už nemá co prodávat.

Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: PŘI STĚHOVÁNÍ Z DOMU ŠÁRKA REZKOVÁ OBJEVILA NEČEKANÝ NÁLEZ: „PŘI UKLÁDÁNÍ KNIH DO KRABIC JSEM NA ŘADĚ Z NICH OBJEVILA PŘELEPKY EXEKUČNĚ ZABAVENO“

PŘIPOMÍNÁME: PAŠERAČKA HLŮŠKOVÁ PROMLUVILA Z VĚZENÍ O SVÝCH PRÁVNÍCÍCH: JEDEN Z NICH JÍ PRÝ NABÍZEL NECHUTNÉ NÁVRHY

Share