Liška a buldok: Dívka zachránila lišku a ta se stala nejlepším přítelem jejího psa

Historie zná mnoho příkladů úžasného přátelství. Například malá liška se dokázala zamilovat do obrovského buldoka. A teď je tento pár nerozlučný ani ve dne, ani v noci.

Letos v dubnu přinesl osmadvacetiletý Brit Pauline Ashanolla jeden manželský pár dvoutýdenní lišku, kterou našla v lese. Dívka se zabývala záchranou zvířat a místní o tom věděli.

Zdroj: mimimetr.me

Zrzavý drobek byl v žalostném stavu. V jejím tělese se objevila spousta klíšťat a v otevřených ránech se dokonce objevili červi. Chudák byla hodně vyčerpaná a sotva dýchala.

Pauline se zabývala léčbou dítěte a každou hodinu a půl ji krmila směsí z láhve. Dívka se proto dokonce rozhodla opustit svou oblíbenou práci, aby se o nalezeného hrobka postarala. Ale Pauline toho vůbec nelituje, protože se jí podařilo zachránit nebohé dítě. Po čase se nešťastný drobeček proměnila v zrzavou krásku s načechraným ocasem, která dostala jméno Marley.

Zdroj: facebook.com

Pauline měla dalšího mazlíčka – čtyřletého buldoka Ernieho. Dívka nevěděla, jak pes na lišku zareaguje a jak liška bude reagovat na psa. Zpočátku se zvířata bála navzájem a vůbec nekomunikovala, ale pak se Marley každým dnem se více přibližovala k psovi.

Zdroj: youtube.com

Po 3 týdnech se domácí mazlíčci si na sebe zvykli a stali se nerozlučnými kamarády. Hrají spolu, chodí na procházku a dokonce spí v objetí! Tito dva mohou být považováni za živou inkarnaci hrdinů z Disney karikatury „Liška a pes“.

Toto přátelství je v rozporu se všemi zákony přírody. Koneckonců, psi jsou speciálně přitahováni k lovu lišek. Ale takové dojemné vztahy dokazují, že přátelství může být překonáno vším.

Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: MUŽ ZACHRÁNIL MALÉ LVÍČE: FOTKY JEJICH DOJEMNÉHO SETKÁNÍ PO DLOUHÉM ODLOUČENÍ

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ SE SLONICI LOUČILY S MAMINKOU, CHTĚLO SE BREČET: AŽ DO POSLEDNÍ CHVÍLE BYLI SPOLU

Share