Lucie Vondráčková sbírá “odpadlíky” ze SuperStar: Zpěvačka se pochlubila dalším mužem

40letá zpěvačka Lucie Vondráčková, jak se zda, nechce nikoho ve svém životě mít, kromě hvězd ze SuperStar. Nedávno se rozešla s Juliánem Záhorovským, teď se pochlubila na Instagramu dalším zpěvákem.

Zdroj: denik.cz

Vondráčková si teď vybrala zpěváka ze prvního pořadu SuperStar Sámera Issu, který se proslavil nejenom díky show, ale i díky následným drogovým excesem. Přesně v roce 2004 byl na třetím místě.

Záhorovský, kterého Lucie měla před Issou, také se zúčastnil show SuperStar 2004, ale se umístil jenom na 6 místě.

Zdroj: nasehvezdy.cz

Lucie často říká, že Issa je profesionální hudebník. Muž často říká Vondráčkové komplimenty. “Lucka je úžasný profik, a neuvěřitelný sluníčko. Budete překvapeni, jak to nádherně zazpívala… Měl jsem husinu,” řekl talentovaný muž.

Zdroj: stars24.cz

Pár před několika dny natočil pro svůj song video. “Jedno z nejlepších natáčení, co jsem kdy zažil. Strašně jsme se nasmáli a věřte mi, že se máte na co těšit,” řekl svým příznivcům na připravovanou píseň.

Všichni fanoušci na Instagramu Lucii ji gratulovali k novému vztahu, ale někteří měli nedůvěru k výběru zpěváka.

Zdroj: stars24.cz

“Tak to jste se chytla toho pravého. Škoda, myslela jsem si, že máte na víc. Velké zklamání,” napsala jedna fanynka. Lucie odreagovala na to: “Uuu, jen žádné předsudky, prosím!”.

Zdroj: instory.cz

Ale ostatní byli velmi nadšeni. “Lucie má vždy krásné duety, je to opravdu nečekané spojení, a to se mi líbí, věřím, že to bude bomba,” napsal radostně fanoušek.

Zdroj: tyden.cz

Share