Čtyři znaky zvěrokruhu, které nikdy nepůjdou oklamat: cítí když někdo klame

Každý, kdo se chce naučit vidět skrz lidi, by měl začít analýzou toho, jaké jsou muži a ženy znamení ve zvěrokruhu. Přístup k podvodu u silnějšího a jemnějšího pohlaví je odlišný, ale je svým způsobem zajímavý.

Zdroj: Pixabay.com

Rak

Raci jsou kvalifikovaní lháři a manipulátoři, takže se jim nedejte oklamat. Jak se říká, abyste chytili někoho, kdo lže, musíte se také stát lhářem. Zástupci tohoto znamení jsou velmi účelní lidé, takže na cestě k úspěchu se vždy snaží získat maximální počet užitečných dovedností. Naučí se porozumět lidem v dětství. To jim umožňuje předvídat lež, než se jim rozhodne partner přiznat.

Zdroj: Pixabay.com

Dokonce i rak dokáže lidi upoutat k ostražitosti a předstírat, že ve vztazích a obchodních jednáních nic nerozumí. Rak je jedním z nejchytřejších znamení zvěrokruhu, který jim umožňuje být o krok napřed před nepřejícnými a nepřáteli a předpovídat všechny jejich útoky.

Panna

Panny cítí dobře náladu člověka, jeho emoce. Abychom podvést Pannu, musí to být zkušený lhář s obrovskou zkušeností. Protože pokud jsou zástupci tohoto znamení seznámeni s osobou alespoň na krátkou dobu, jejich intuice jim okamžitě řekne, že se snaží lhát.

Zdroj: Pixabay.com

Hra s Pannou na kočku a myš je zbytečná, protože na míli neslyší dobře. Pokud někdo už dříve lhal, nemůže ani doufat, že se to znovu podaří. Panny jsou podezřívavý a opatrní lidé, kteří nikdy nezapomenou na zrady, lži či urážky.

Štír

Odborníci poznamenávají, že Štír má velmi silný šestý smysl. To je jejich hlavní zbraň v boji proti lhářům. Štír může snadno porovnat to, co člověk říká, s tím, co ve skutečnosti je, protože zástupci tohoto znamení jsou velmi inteligentní. Mají neuvěřitelnou paměť, která jim pomáhá odhalit nepoctivé lidi.

Zdroj: Pixabay.com

Štír navíc NEBUDE mlčet: pokusí se zjistit pravdu. To jim pomůže s předběžnými otázkami a silným energetickým tlakem, který může někoho zlomit.

Kozorožec

Kozorohové jsou velmi pozorní. Zřídka nechají vynechat důležité malé detaily, protože vědí, že mají elementární význam. Pokud si dokonce i diletant všimne velké lži, pak se malé podvody nedostanou „do zubů“ většiny z nás no kozorohové dokážou rozlišit jakoukoli lež.

Zdroj: Pixabay.com

Nezapomínají si ověřovat pravost faktů, prohlášení ostatních. Jsou zodpovědní za všechno, co se děje kolem, takže žádné slovo nezůstane bez povšimnutí. Kozorohové okamžitě věnují pozornost nevysloveným nebo zkresleným skutečnostem.

Share