Lucii Vondráčkové některé fanoušci vytýkali vzhled během natáčení soutěže o Gliss dárky: co se jim nelíbilo

Lucie Vondráčková pro svých čtyřicet let vypadá velmi dobře. Ti, kteří neznají její věk, ho nemohou jen tak hned uhodnout. Jediná věc, která já trochu vykazuje, je snaha přizpůsobit se moderním věcem.

Lucie Vondráčková / Zdroj: facebook.com

Na své stránce na sociální síti Facebook zpěvačka zveřejnila video. Na sobě má zpěvačka stylové černé sako, oblečené na černého tílka. Krásný účes doplnil obraz, ale mnohé její fanoušky překvapily kalhoty, ve kterých byla.

Kalhoty, které si vybrala pro toto video, byly s poměrně velkými roztrhanými otvory. Komentátoři si nenechali ujít příležitost vyjádřit svůj názor na toto téma.

Lucie Vondráčková / Zdroj: facebook.com

Lidé neváhali napsat, že v jejím věku už není možné chodit v takových kalhotách, někdo ji přál, aby k Vánocům dostala jiné kalhoty. Byli i tací, kterým se volba líbila ve prospěch těchto kalhot.

Ti, kteří o kalhotách nic špatného nenapsali, psali o jejím účesu. Údajně si nechala narůst vlasy, které jí nesluší, jak napsal jeden z její fanoušku.

Lucie Vondráčková / Zdroj: facebook.com

Pod těmito zlými komentáři Lucie nic neodpověděla. Je zvyklá na to, že všem lidem se nadá líbit. A podle nás, taková pozice je velmi dobrá.

Lucie Vondráčková / Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: «ROZHODLA JSEM SE DO TOHO JÍT, KDYŽ JE TA MOŽNOST, NEŽ POTOM LITOVAT»: O ČEM MUSELA ROZHODOVAT NA PORODNÍM SÁLE MARKÉTA KONVIČKOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: ALEX MYNÁŘOVÁ ZVEŘEJNILA FOTKU PORTRÉTU OD LUCIE GELEMOVÉ, KDE JE SPOLU SE SVÝM MANŽELEM

Share