“Má ze mě strach” : Dominika Gottová nepřišla na koncert Rezkové

51letá Šárka Rezková po koronavirové epidemii měla první koncert v Praze. Pozvala na něho i Dominiku Gottovou, která bydlela 4 měsíce v domě zpěvačky.

Bohužel dcera legendárního zpěváka nepřišla. Odůvodnila to tím, že byla pracovně zaneprázdněná. Rezková to vidí úplně jinak. Říká, že Dominika z ní má strach.

Zdroj: ahaonline.cz

Po odstěhovali od Šárky, Gottová tvrdila veřejnosti, že zpěvačka nemá žádné kšefty a má finanční starosti, kvůli kterým ji měla zpěvačka žádat o zapůjčení 100 tisíc korun.

“Nepřišla na můj koncert, protože je srab! Nechce vůbec znát pravdu a jede si to svoje,” řekla zpěvačka.

Zdroj: ahaonline.cz

“Měla jsem malou naději, že přijde, ale pak jsem to vzdala a soustředila se na zpěv,” dodala Rezková.

Gottová ve čtvrtek večer končila práci v 9 hodin, takže by koncert stejně nestihla. Dominika všem říká, že nechce nic řešit ohledně Šárky.

Zdroj: ahaonline.cz

Koncert Rezkové byl úžasný. Dorazila na něho také část rodina. Dva že tři syny Otto a Dominik přijeli do pražského baru poslouchat, jak zpívá jich talentovaná maminka.

“Máma zpívala úžasně. A jak říkala, že jsem po tátovi hodně na ženský, tak tím mě rozesmála. Momentálně žádnou nemám,” s úsměvem řekl Dominik.

Zdroj: ahaonline.cz

Také v publiku byl i blízký kamarád zpěvačky, moderátor Slávek Boura. Jehož show Rezková navštívila před týdnem. Přesně tam Šárka nasadila masku s tváři Dominiky Gottové a nalila si panáka, což nikdo nečekal, a také zpěvačka se velmi bouřlivé smála.

Zdroj: ahaonline.cz

Share