Majitel našel doma podezřelé tlačítko a stiskl jej. Ale marně, protože už si pro něj mohli dojet

Redditor se přestěhoval do nového bytu a našel na zdi neoznačené tlačítko. Nováček neměl tušení, co je to za tlačitko, a tak se obrátil na pomoc uživatelům webu. Nyní jistě ví, že bylo lepší se nálezu nedotknout.

Zdroj: medialeaks.ru

Když se přestěhujete do nového domu, nejmenší věc, kterou očekáváte, je absence podlah (ale to se také stává). Uživatel Redditu měl o něco větší štěstí, protože podlahy byly na místě. Něco ho však pronásledovalo a bylo to něco, co trčí ze zdi.

Zdroj: medialeaks.ru

Redditor s přezdívkou DisgustingAptitude zveřejnil fotografii, kterou pořídil ve svém novém bytě. Na obrázku vidíte tyč, která trčí ze zdi a na jejím konci je tlačítko, která si úplně prosí aby ji zmáčkli. Uživatel platformy přiznal, že se mu podařilo prostudovat nevídanou věc ze všech stran a dokonce na ni několikrát klikl.

Sherlockové z Redditu se okamžitě připojili k vyšetřování a předložili své verze.

„Toto je tlačítko paniky!“

„Toto je tlačítko přivolání sestry. Možná byl tento obytný komplex kdysi domovem s pečovatelskou službou“

Téměř všechny navrhované možnosti tak či onak naznačovaly, že záhadné tlačítko je druh alarmu, to je jen zastaralý vzorek.

Zdroj: medialeaks.ru

Nakonec sám DisgustingAptitude vyřešil hádanku, která do značné míry rozbila hlavy uživatelů internetu.

„Trochu jsem hledal a našel něčí podobný příspěvek. Rovněž bylo řečeno o podobném tlačítku, ale okamžitě na něm bylo napsáno, že jde o tísňová volání. Je dobré, že mám vypnutý budík, protože jsem několikrát stiskl tlačítko, abych pochopil, k čemu je, lol.“

Byl tu také někdo, kdo na sobě zažil potěšení z pracovního poplachu.

„Totéž máme v našem bytě. Když jsme se přestěhovali, velmi jsme se opili. Opravdu jsem chtěla stisknout toto tlačítko, jako by mě zvalo. Můj manžel mě přesvědčil, že všechno bude v pořádku, protože alarm byl neaktivní. Proto jsem stiskla. Můj manžel okamžitě zavolali ze společnosti, která je spojena s tímto alarmem (ale ignoroval volání z neznámého čísla). No, pak se na našem prahu objevil policajt. Jako opilí jsme se snažili vysvětlit, že k tomu došlo náhodou, když jsme stěhovali nábytek. Ale jsem si jistý, že to policajt nám na to neskočil. Ukázalo se, že služba byla přesto automaticky aktivována, když jsme podepsali smlouvu. Nemuseli jsme nic dělat. Je skvělé, že systém funguje.“

Zdroj: medialeaks.ru

Hádanka je vyřešena, případ je uzavřen a DisgustingAptitude nyní pravděpodobně klidně spí. Ale s největší pravděpodobností se tohoto tlačítka už nedotkne. Protože nikdy nevíte, kdo by ho mohl přijít navštívit.

Někdy jsou alarmy k ničemu a o tom byl přesvědčen australský obyvatel. Před ohněm ho nezachránil poplašný systém, ale papoušek, který pracoval mnohem rychleji.

PSALI JSME: CHLAP SLYŠEL PODIVNÝ HLUK Z KLIMATIZACE, KDYŽ JÍ ALE OTEVŘEL NEJRADĚJI BY UTEKL ZE SVÉHO DOMU
PŘIPOMÍNÁME: MUŽ UVIDĚL V PARKU PODIVNÝ PYTEL: KDYŽ SE PŘIBLÍŽIL, OKAMŽITĚ USLYŠEL ZVLÁŠTNÍ ZVUK

Share