Majitelé si byli jisti, že se jejich kocour nemá rád jejich novorozenou dceru: Dokud nezjistili, co ten dělá v noci

Kocour jménem Sunny strávil téměř polovinu života v útulku a čekal na svou rodinu. Když téměř ztratil nadějí na nalezení domova, nečekaně si ho vzali domu laskaví lidé. Domácí mazlíček byl šťastný a rychle se usadil na novém místě.

Před pěti lety našla kočka domov, když mu bylo asi osm let. Majitel Sunny, Shannon, ho zbožňuje a celá její rodina je potěšena úžasně inteligentním mazlíčkem. Kocour byl po dlouhou dobu naprosto spokojený se svým životem a zvykl si na jeho rovnoměrný tok. Jednoho dne se ale v domě objevil nový člen rodiny – malé dítě. 🙂

Zdroj: pandda.me

Holčička, kterou její rodiče pojmenovali Hazel, zpočátku na zvíře nedělala správný dojem. Sunny k novému členu rodiny přičichl a potom klidně odešel do kuchyně jíst oběd.

Upřímně řečeno, kocour nebyl spokojený se vzhledem dítěte. Jeho majitelka Shannon říká, že si opakovaně kladla otázku, zda si zvíře na Hazel někdy zvykne a bude ji milovat.

Zdroj: pandda.me

Ve skutečnosti ale všechno nebylo tak, jak se na první pohled zdálo! Jednoho dne se dívčiní rodiče podívali na video z kamery instalované vedle dítěte. Pár byl šokován tím, co viděli.

Jednou v noci, když bylo dítě uloženo do postele, se Sunny vkradl do dětského pokoje. On skočil k ní do postele, lehl si vedle ní a sladce usnula. Ukázalo se, že Sunny ne nesnáší Hazel, jak si mysleli nejprve majiteli..

Zdroj: pandda.me

Postel pro děti byla v slušné vzdálenosti od podlahy a kočka je obvykle příliš líná, aby mohla skákat tak vysoko. Ale teď ne! Domácí mazlíček nejen nebyl příliš líný, aby vyšplhal k dítěti, ale také spal vedle holčičky téměř čtyři hodiny. 🙂

Sunny dítě vždy měl rád, prostě nebyl připravený předvést své city.

Zdroj: pandda.me

PSALI JSME: KOČKA ZACHRÁNILA DÍTĚ, KTERÉ MÁLEM NESPADLO ZE SCHODŮ: TOTO VIDEO DOKAZUJE, ŽE KOČKY JSOU OPRAVDU CHYTRÁ A STAROSTLIVÁ ZVÍŘATA

PŘIPOMÍNÁME: OBYČEJNÁ KOČKA ZACHRÁNILA DÍTĚ PŘED PSEM, KTERÝ NA CHLAPEČKA ZAÚTOČIL

Share