Makhmud Muradov promluvil o změnách Moniky Bagárové: „Monika ale vždycky byla domácký typ,“ řekl zápasník

Monika Bagárová je v Česku velmi populární a oblíbená zpěvačka. Posledních několik měsíců ale vede výrazně méně aktivní veřejný život než dříve. A je jasné proč, protože je nyní matkou, která je téměř po celou dobu vedle své dcery. Její partner, zápasník MMA Makhmud Muradov, se mezitím stává mnohem větší hvězdou společnosti a tuto roli trochu přebírá.

Monika Bagárová byla vždy velmi aktivní žena. Například během svého těhotenství byla členkou poroty show SuperStar. Právě díky této show se před lety stala známou.

Zdroj: Instagram

27. května se jim narodila dcera Rumia. Od té doby se Monika Bagárová hodně změnila, stala se velmi domácí ženou. Teď je její dcera to nejdůležitější v jejím životě.

Její partner Makhmud Muradov si všiml, že se Monika opravdu změnila.

Zdroj: Instagram

„Monika ale vždycky byla domácký typ,“ řekl Makhmud Muradov v pořadu Showtime. Podle něj jí radil častěji chodit na procházky ještě předtím než otěhotněla.

Zdroj: Instagram

„Když se teď narodila naše malinká princezna, nechodí už vůbec nikam,“ dodal Makhmud Muradov.

Zdroj: Instagram

Řekl, že když přijde domů, je nucen žádat svou partnerku, aby šla dělat své věci a on se postará o dceru. Podle něj ale Monika stejně každých pět minut přichází zkontrolovat, zda je vše v pořádku.

Zápasník MMA se nyní připravuje na svůj další zápas v soutěži UFC.

Zdroj: Instagram

Monika Bagárová se nikdy netajila touhou stát se mladou maminkou. Svého partnera si také vybrala podle toho kritéria, že mají podobné názory na budoucí společný život.

Zdroj: Instagram

Teď mají šťastný rodinný život, takový, jaký oba chtěli. Také mají podobné názory na svůj vztah, nikdo z nich nemá potřebu podepisovat dokumenty o oficiálním manželství.

Zdroj: Instagram

„Také mají podobné názory na svůj vztah, nikdo z nich nemá potřebu podepisovat dokumenty o oficiálním manželství,“ řekla před časem Monika Bagárová pro deník Nový Čas.

Share