„Malá kopie maminky“: Malá dcera Mily Jovovich se vtipným způsobem zamilovala fanouškům

Čtyřiačtyřicetiletá Milla Jovovich neuvěřitelně dojímavě ukázala svou nejmladší dceru. Herečka oblékla dítě Ocean do vtipného kostýmu.

 

Zdroj: Instagram.com

 

Krásná herečka má tři dcery, které porodila v manželství s režisérem Paulem Andersonem. Nejstarší dědičce manželů, jménem Eva Gabo, je již 12 let, střední Dashiel Idan 5 let a mimino Ocean má jen sedm měsíců. Hvězdná matka je neuvěřitelně hrdá na své děti a někdy sdílí podrobnosti o svém každodenním životě se svými fanoušky.

 

Zdroj: Instagram.com

 

Hvězda kultovního filmu „Pátý element“ věnuje veškerý svůj volný čas výchově svých dcer. Mila se snaží nezapomenout na své kořeny a mezi dětmi udržuje zájem o ruský jazyk: její nejstarší dcera umí číst v několika jazycích. Malá Ocean se kvůli svému věku ještě nemůže pochlubit takovými talenty, takže herečka miluje jednoduše oblékat svou dceru do vtipných kostýmů.

 

Zdroj: Instagram.com

 

Matka mnoha dětí tentokrát proměnila dítě v legrační prasátko. Dojemný kostým s kapucí se ukázal velice hezký na usměvavém dítěti. Ocean si očividně užívala její matku a její vtipný outfit.

 

Fanoušci byli opět šťastný pro Milu, která dokázala vytvořit silnou rodinu, což je ve světě showbyznysu velmi vzácné. „Mila, nikdy nepřestávám obdivovat tebe a tvou práci“, „Wonder baby“, „Další malá kopie maminky“, „Beauty“, „Je neuvěřitelná“, „Drobná princezna“, „Úžasné dítě“, – napsali fanoušci na sociálních sítích.

 

Zdroj: Instagram.com

 

Nejstarší dcera hvězdy si již buduje kariéru herečky: dívka nedávno překvapila fanoušky tím, že hrála v „dospěláckém“ filmu. Herečka ukázala skutečnou selfie ze života matky s mnoha dětmi.

 

Share