„Moc mě vítězství potěšilo, velmi děkuji všem“: Kdo se stal třináctým senátorem, komu se podařilo do Senátu dostat ihned v první kole

Zbyněk Linhart je jediným z velkém množství zájemců o Senát, komu se povedlo obdržet vítěztví hned v prvním kole. Tím pádem Linhart je 13. senátorem, komu se podařilo do Senátu dostat ihned.

Zdroj: youtube.com

I přestože mnoho kdo si předpokládal, že kandidát na vítěze a oblíbenec bude poslankyně ODS Miroslava Němcová nebo třeba exsenátor Michael Žantovský stalo se jinak.

Zdroj: zbyneklinhart.cz

Do Senátu hned v prvním kole se dostal méně známý pro veřejnost pan, který byl starostou města Krásná Lípa a jmenuje se Zbyněk Linhart.

Zdroj: zbyneklinhart.cz

Linhart zatím zkušenosti v Senátu má, v době kdy zastupoval stranu STAN, stavil 6 let jako senátor.

Zdroj: zbyneklinhart.cz

„Moc mě vítězství potěšilo, velmi děkuji všem,“ řekl s tím, že měl nadeji, že během voleb si voliči všimnou jeho předešlou práci v Senátu.

Zdroj: zbyneklinhart.cz

Ve svém rodném městě Krásná Lípa působil jako starosta a dokázal provést projekty za velké hodnoty a tak při práci v Senátu se snaží postupovat stejným způsobem. Dle něho je hlavně slíbené věci co nejdříve skutečnou i když to není tak snadno, jak se zda.

Share