“Musím na kole vyjezdit všechno, co mi Zdenka navaří”: Zdena Studenková a Braňo Kostka ukázali, jak bydlí

66 léta herečka Zdena Studenková, která se proslavila ve filmu S tebou mě baví svět, nakonec ukázala své obydlí. Vždy své soukromí střežila.

Herečka žije se svým mladším 48 letým přítelem Braňo Kostkou už 26 let. Jsou dodnes zamilované, a vždy se snažení spolu zúčastňovat společenských akci. Také vzájemně o sobě hovoří v superlativech.

.

Mohli jsme uvidět ten úžasný pár v slovenské reportáži TA3. V době epidemii koronaviru natočili interview přímo v jich bytě.

.

Koronavirus uvěznil pár na dlouhou dobu v bytě, ale pro nich není to problém. “Není to pro nás problém. Můžete všechno tady uvidět ve zmenšením tvaru. Doma mám ministudio, kde aranžuji své skladby”, – řekl dirigent Kostka.

.

.

Ve dnešní době muzikant už se nemůže dočkat koncertů. Spolu se svou skupinou plánuje skládat nové písničky, ale v době karantény se věnoval nejenom hudbě.

.

Zdeňka svému partneru vaří různé laskominy, například domácí housky.

.

.

.

.

Pár také má ve svém domě fitness, kde shazuje nabrána kila.

.

“Musím na kole vyjezdit všechno, co mi moje partnerka navaří. A když nevíte, co se sebou, tak si jdete zaběhat”, – řekl Braňo.

.

Pár ve svém obydlí také má malou pracovnu, kde dirigent šedavá u počítače, a tvoří písničky. Na hezké tmavo-hnědé kuchyni Zdeňka vaří jídlo pro celou rodinu, protože Braňo velmi často pracuje.

.

Hvězda filmu S tebou mě baví svět ve dnešní době vypadá velmi mladý. Jakoby neslyšela nic o zákonech přírody. Do úžasného domu tohoto páru koronavirus nikdy nepřijde.

Share