“Máme schovanou dvousedačku a až přijde miminko, tak můžeme vepředu sedět tři“: jaký svůj sen splnila bývala moderátorka Monika Leová

Monika Leová (29) s manželem Martinem Košínem (35) si splnili sen. Z staré a opotřebované dodávky vybudovali přepychový byt na 4 kolech. Tomu pár dokonce i dál svůj název LeVan.

Zdroj: blesk.cz

Ještě před pandemií bývalá moderátorka naznačovala na to, že chce splnit svůj sen, na který mysli dlouhých osm let. Na začátku léta si s manýřelem koupila opotřebovanou dodávku a pouze za dva měsíce to proměnili v přepychový byteček. Moderátorka se nebyla i stavbě pomoct — pomáhala tam vrtačkou a kladivem.

Zdroj: blesk.cz

Leová ma svoje osobní životní krédo, a to svobodu. V svobodnem stylu boho i byla laděna stará dodávka. Samozřejmosti manželé myslili při vybudování na to, že budou cestovat a ne jenom ve dvojici.

„Stůl, který se nám vysouvá, bude třeba přebalovák. Pak máme schovanou dvousedačku a až přijde miminko, tak můžeme vepředu sedět tři nebo se dá ještě extra přidělat další sedačka,“ popsala Monika Leová.

Zdroj: blesk.cz

Na střeše LeVanu si vybudovali menší zahrádku, která je bude test pokaždé až budou tomu vidět.

Velkou výhodou je určitě topení, takže s LeVanem plánují cestovat i na hory v zimě.„Máme automatické vyhřívání, takže až přijedeme ze sjezdovky, tak bude autíčko zahřáté. Chtěli jsme jet v nízkorozpočtovém módu, ale v tomto případě je určitě lepší investovat do dražších věcí,“ svěřila Monika.

Zdroj: blesk.cz

Manželé už tam stihli zažít i první noc, která byla pro nich nádhernou.

Share