„Žena si byla jistá, že viděla korespondenci jejího manžela s milenkou“: Ale poté, co se dozvěděla pravdu, se dlouho omlouvala

Co si myslíme v první řadě, když se chování našeho manžela náhle mění? Pokud začíná se zdržovat v práci, intenzivněji dbát o sebe a všude s sebou nosit mobilní telefon. První myšlenka v takových situacích je, že on nás zrazuje, podvádí a tráví čas se svou milenkou.

To se stalo Marině, která měla pocit, že její manžel před ní něco skrývá. V důsledku se ukázalo, že chování může bylo řízeno zcela odlišnými důvody a manželka se za to musela mnohokrát omluvit. Žena popsala tuto neobvyklou situaci na Facebooku.

Jednoho dne si všimla, že se její milovaný manžel začal zavírat v koupelně s telefonem, aby někomu poslal četné SMS zprávy. Žena si byla jistá, že její manžel má milenlku. O tom neměla pochybnosti.

Zdroj: fatelines.net

„Možná jsem to neměla dělat, ale kdo z vás se nikdy nedíval na osobní korespondenci vašeho manžela ať hodí kamenem. Když jsem si všimla, že můj manžel si s někým aktivně dopisuje, přichází domů příliš pozdě a odchází z domu oblečený v košili místo běžného trička, začala jsem zmatkovat.

Našla jsem ten pravý okamžik, kdy jsem se dostala k jeho telefonu a okamžitě jsem toho politovala. SMS byly od ženy, která byla podepsána jako Profesorka. Považovala jsem je za důkaz jeho nevěry,“ napsala Marina.

Žena viděla, že korespondence jejího manžela s neznámou ženou probíhala několik týdnů. On se jí ptal, jestli si pamatuje jejich schůzky. Ona psala o něm jako o jednom z jejích nejtalentovanějších a nejpilnějších studentů.

Zdroj: fatelines.net

Ale Marina nejvíc rozhořčovala se, že z těchto SMS zpráv vyšlo najevo, že tuto tajemnou milenku doporučovali jeho kolegové, s jejichž manželkami často komunikovala. To už přestává všechno! Žena byla strašně naštvaná a chtěla si promluvit s manželem osobně.

Když rozhořčená Marina dokončila číst SMS v telefonu svého manžela, vtrhla do koupelny, kde se v té době muž klidně sprchoval. Uražená žena neskrývala své emoce, nazvala svého životního partnera lhářem a podvodníkem.

Manžel vyslechl svou ženu se záviděníhodnou sebekontrolou. Když dokončila tirádu, tiše vzal telefon a zavolal Profesorce. Pravda byla taková, že ta žena byla skutečně profesorkou hudby. Byla vdaná a měla dětí. A manžel Mariny se rozhodl naučit se hrát na kytaru.

Zdroj: fatelines.net

Blížilo se 15. výročí svatby a muž chtěl připravit manželce příjemné překvapení a zahrát její oblíbenou píseň. Marina byla velmi dojatá a poprosila o odpuštění za její chování z celého srdce.

Žena se rozhodla tento příběh popsat na Facebooku, aby přizvala lidi, aby věřili svým polovičkám.

Share