Maminka si myslela, že bude potřeba ostříhat všechny vlasy dcerce: Kadeřnice ale vlasy zachránila a udělala stylový účes

Děti jsou opravdu neposedy. Tomu čelila i matka dívky, která se rozhodla pobavit malými hračkami, které se dokonale zachycují na vlasy.

Zdroj: syl.ru

Pět minut ticha se pro ženu změnilo ve skutečnou noční můru. Kadeřníkovi, kterého rodina okamžitě ozvala, se však podařilo najít řešení. Uvidíme, co se z toho stalo.

Zdroj: syl.ru

Nový účes je stylovější než ten předchozí.Na výše uvedených fotografiích můžete vidět, v jakém stavu dívka dorazila ke kadeřnici. Měla dlouhé kudrnaté vlasy, které očividně matka nechtěla sestřihnout.

Zdroj: youtube.com

Kadeřnice se pustila do práce. Během půl hodiny byl připraven nový obraz pro mladou slečnu – stylový rovný bob s ofinou. Kromě toho byly vlasy dívky mírně zesvětlené, což dodávalo obrazu ještě větší kouzlo.

Zdroj: syl.ru

Dlouhé kudrlinky dítěte spolu s hračkami, které se do nich beznadějně zapletly, šly na podlahu. Matce i dívce na chvíli zůstanou jen vzpomínky.

Zdroj: syl.ru

Tento příběh vás naučí nikdy nezoufat, protože můžete najít cestu z téměř jakékoli situace. Navíc naučí neukazovat svým dětem velkou část negativních emocí. A i dospělí se mohou mýlit. Ale jsou to děti, které mají sklon provádět na sobě divné a nové experimenty.

Share