Manžel daroval své ženě dárek k narozeninám, ale dívka nebyla šťastná: Proč dárek zničil jejich rodinu

Nejlepší dárek je ten, který neočekáváte, ale ne každý s tímto tvrzením souhlasí.
Manžel připravil na narozeniny své manželky obrovskou roli, ale když šťastná dívka uviděla co tam je, její štěstí se rychle vypařilo – tento dárek zničil jejich rodinu a dokonce přišli o svůj domov. Mnoho uživatelů na webu se rozhodlo, že chlap udělal hnusný čin, který zničil narozeniny jeho manželky, ale ne všichni souhlasili. Koneckonců podle jejich názoru může za to, že se dívka a její dcera zůstali na ulici, zodpovědná pouze ona.

Zdroj: ukr.media

Hrdinka videa čekala na svůj narozeniny dárek, který jí nejen zničil den, ale také žena přišla o domov. Ačkoli to všechno začalo docela nevinně – muž představil dívce obrovskou roli.
„Co to je? Nic se netřese… nevypadá to jako můj náhrdelník!“

Dívka rozbalovala vrstvu po vrstvě, dokud nenašla několik listů papíru. Dělala radostné domněnky o tom, co to všechno může znamenat.
„Papír? Bylo by lepší, kdyby to byla letenka do Dubaje na dva týdny!“.
Ale když si přečetla obsah papírů, zábava z jejího obličeje rychle zmizela. A manžel vysvětlil, že se jednalo o test otcovství DNA, díky kterému zjistil, že jejích dítě není jeho dcera.

Zdroj: ukr.media

„Proč jsi to udělal právě dnes?“
Zmatená dívka se snažila zjistit od chlapa, proč jí to udělal k narozeninám, ale jednoduše vysvětlil, že chce, aby věděla, že ví všechno. A pak požádal, aby ona a dívka opustili jeho dům.
Uživatelé sítě na video reagovali nejednoznačně. Mnoho lidí věřilo, že se manžel choval hnusně a neměl to dělat se svou ženou nebo dcerou.

Zdroj: ukr.media

• „Ten muž je špatný člověk! Tři roky. V životě dítěte byl jako otec celých tři roky. Proč, pokud pochybujete o věrnosti, neprovést test hned? Proč, pokud po tolika letech manželství neodpustit kvůli dítěti? Proč v tuto chvíli nikdo nemyslí na dětská pocity a emoce? Chápu, že je naštvaný a má na to právo. Ale vy jste dcerku vychovával tři roky. Ona vás miluje jako svého otce a nic jiného nezná. A teď malá holčička přijde o tátu. Je to smutná situace. “

• „Ano, situace je matoucí, ale… je hrozné, že si tím bude muset projít také holčička. Dcera nyní trpí matčiným omylem? Bolí mě, když přemýšlím o tom, jak tato holčička bude dál žít. Je to smutná situace.“

Zdroj: ukr.media

Ale zároveň mnoho uživatelů bylo na straně muže. Koneckonců podle jejich názoru za to nestojí on, ale jeho manželka.
• „Obviňovala ho: Proč jsi to udělal?“
• „Byl tam na něj emoční tlak: Miluje tě, ty jsi její otec.“
• „Hrála oběť: Proč ze všech dnů – právě tento?“.
• „Žádné omluvy.“

• „Všichni spěchali k lítosti nad ženou a dítětem… No, co ale cítil muž když sr ukázalo, že není otcem a není šťastným mužem, ale paroháčem… tak ho ta žena zradila a s a teď není známo, s kým… já bych udělal totéž, tedy manželka byla s cizím člověkem, a potom nechala dítě na vychování zákonnému manželovi a on by to měl trpět? Dejte sebe na jeho místo. Lhala mu.“

Share