Nový ministr zdravotnictví České republiky: Jitka Schneiderová chce na post Stacha

Ministr zdravotnictví Roman Prymula že své práci odchází, kvůli tomu někdo ho musí nahradit. O tom se spekuluje už několik dni, a kandidátů na post ministra, který bude bojovat s koronavirem je hodně.

Několikrát obyvatele ČR připomínali jméno náměstka ministra Aleksi Šedo, také se spekuluje, že novým ministrem zdravotnictví bude dětský hematolog Jan Blatný.

Zdroj: fnbrno.cz

Známá herečka Jitka Schneiderová má také úžasného muže na post ministra. Je to Daniel Strach. “Chytrý, vzdělaný, apolitický, srozumitelný, empatický a autentický ve sdělování informaci. A navíc byl by nejvíc sexy ministr,” napsala na svém Facebooku herečka.

Velké množství žen napsalo do komentářů pod příspěvkem, že by byl to nejlepší ministr zdravotnictví a nejkrásnější. Většina z nich také napsala, že nechtěli by, aby Strach šel do politiky kvůli tomu, že ho tam mohou zkazit.

Zdroj: rozhlas.cz

“Potřebujeme ho tam, kde je,” napsala jedna žena. Schneiderová uvedla, že svůj příspěvek sdílela s nadsázkou. Chtěla ukázat českému národu, že se ještě zůstaly úžasní a vzdělaní lidi.

Ale herečka bych také nechtěla, aby známý moderátor pracoval pod Babišem. “Pracovat pod sociopatem a egomaniakem Babišem bych panu Strachovi opravdu nepřála,” dodala.

Zdroj: expres.cz

Share