Manžel opustil svou ženu dva roky po svatbě: Velmi toho litoval, když uviděl její proměnu

Australská žena našla způsob, jak se mstít svému bývalému, který jí kdysi velice ublížil, a nechal jí trpět v osamění. Dívka se vzdala nezdravého jídla, stala se závislou na sportu a nyní je skutečnou modelkou a její ex si kousá nechty.

 

Zdroj: Instagram.com

 

Kirsten Eisbett bylo třicet let, a nikdy ve svém životě nebyla hubená. I během přípravy na svatbu se dívka snažila najít perfektní šaty, ve kterých by vypadala dobře. A když už byla vdaná, váha v pasu se začala postupně zvyšovat. Manžel na to nebyl připraven, a po dvou letech manželství se rozhodl svou ženu opustit.

 

Zdroj: Instagram.com

 

Ale její váha nepřestávala stoupat. Dívka začala zajídat stres v KFC. Kirsten navíc musela jít k psychoterapeutovi, který jí předepsal pouze antidepresiva. Ty ale její stav nezlepšili a váha ukázala 95 kilogramů.

 

„Jedla jsem oběd v KFC, příliš unavená z mé práce realitního agenta, abych mohla cokoli vařit. Vypékala jsem si hranolky, kuřecí kotlety nebo lasagne. Cítila jsem se letargicky a unaveně. A najednou jsem zůstala sama, byla jsem obklopená úzkostí“ – Kirsten Eisbett

 

Zdroj: Instagram.com

 

Pak si Kirsten uvědomila něco uvědomila: „Takhle nemůžu již dále žít, něco je třeba změnit!“ Dívka začala u svého jídelníčku, kompletně změnila své stravovacími návyky. Rychlé občerstvení bylo nahrazeno zdravými potravinami, jako je zelenina, ovoce a rýže. Také byla Australanka unavená samotou, a tak se společně se svou přítelkyní zapsala do ženského sportovního klubu, ve kterém ji pomohli vyvinout horlivost pro fyzickou aktivitu.

 

Zdroj: Instagram.com

 

Dívka brzy začala trénovat s osobním trenérem a během několika měsíců ztratila 27 kilogramů. Jenže žena se tím nezastavila. Pokračovala ve správném stravování a cvičení v tělocvičně. Nyní, když ztratila dalších 12 kg, dívka váží 55 kilogramů. Samotná kráska navíc pracuje jako trenérka a modelka v bikinách a přátelé si dělají srandu, že teď bývalý Kirsten sedí doma sám a kouše si nehty.

 

Share