Manželé si mysleli, že se brzy stanou rodiči. Ultrazvuk však ukázal, že v břiše ženy neroste dítě

Novomanželé neplánovali mít dítě, ale byli velmi šťastní, když dívce začalo růst břicho. Všechno nasvědčovalo tomu, že brzy bude v jejich rodině ještě jedna osoba. Když však dáma přišla na kliniku provést ultrazvuk, lékaři jí řekli strašlivou zprávu, která zničila všechny sny páru.

Zdroj: medialeaks.ru

Grace Baker-Padden a její manžel Joe Colling neplánovali dítě a po svatbě chtěli žít pro své potěšení.

Když se však dívčino břicho začalo zvětšovat, museli upravit své životní plány. Všechno šlo o to, že se v jejich rodině očekávalo dítě, takže se pár začal na to psychicky připravovat.

Zdroj: medialeaks.ru

Samozřejmě, pár o této zprávě okamžitě řekl svým rodičům a udělal jim radost, že se brzy stanou babičkou a dědečkem.

Příbuzní začali hádat pohlaví nenarozeného dítěte a současně zanechali přání ohledně jména. Ve velké a přátelské rodině vládla příjemná atmosféra a očekávání něčeho magického. A Grace s láskou vzpomíná na ty úžasné okamžiky.

„Byli jsme tak šťastní a nadšení. Naši rodiče se nemohli dočkat, až se poprvé stanou babičkou a dědečkem.“

Ne všechno se však ukázalo tak radostné, jak by si pár přál.

V té době měla dívka ráno silné záchvaty zvracení a její celkový fyzický stav zůstával hodně žádoucí. Grace se neustále cítila slabá a špatně, ale přisuzovala to toxikóze, takže tomu nepřikládala velký význam.

Když přišel čas na ultrazvukové vyšetření, Joe a Grace okamžitě šli na kliniku zjistit pohlaví jejich nenarozeného dítěte.

Ale po prvním vyšetření se ukázalo, že všechno není tak dobré.

Faktem je, že místo plodu, který by se vyvinul v děloze, sestra viděla nepochopitelnou sraženinu a okamžitě běžela za lékařem a nechala dívku a chlapa na pokoji. A jejich myšlenky v té chvíli zdaleka nebyly dobré.

Zdroj: medialeaks.ru

„Neviděli jsme tvar nenarozeného dítěte, vypadalo to spíš jako vinný hrozen.“

Během čekání na lékaře začal pár tento problém googlovat a hledat vysvětlení, ale článek, který viděli na internetu, je úplně vyděsil.

„Podívali jsme se na internet a zjistili jsme, že by to mohla být rakovina. A okamžitě jsme začali panikařit.“

Lékař bohužel potvrdil jejich obavy a poté oznámil nutnost hospitalizace. Výsledkem bylo, že dívka strávila šest měsíců na klinice a podstoupila chemoterapii.

Navzdory tak hrozné diagnóze se Grace nerozloučila se životem, ale naopak byla vždy pozitivní. To vše díky lékařům, kteří poskytli pozitivní předpovědi.

Zdroj: medialeaks.ru

„Byli přesvědčeni, že se mohu vyléčit“

A odborníci měli pravdu. Žena si každý měsíc cítila lépe a lépe a nemoc ustupovala, nicméně na její celkový stav stále působily různé procedury.

„Léčba mě oslabila. Moje vlasy se znatelně ztenčily, ale naštěstí jsem je neztratila.“

Po této zkušenosti Joe a Grace stále doufají, že budou mít dítě, ale lékaři je varovali, že v tomto případě se nádor může znovu objevit.

Share