Psychologický test: Co podle vás na obrázku zimní pohádky chybí

Mnozí jsou zvyklí nic dělat, jen čekat na štěstí a doufat jednou všechno se změní. Ale úspěch není možný bez konkrétních činů, štěstí miluje změny.

Vyzkoušejte si tento test, který pro vás připravili zkušení psychologové a pochopte, co vás v blízké budoucnosti čeká.

Psychologický test: Identifikujte, co chybí na obrázku chaty v zimě a zjistěte, jaké změny se brzo stanou ve vašem životě.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Nic složitého, stačí se podívat na obrázek, použít svoji fantazii a odpovědět na jednoduchou otázku: Co byste přidali k obrazku zimní krajiny?

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Pokud si představujete lidi – zamyslete se nad změnou povolání. Ve vašem životě přišlo smutné období: každý nový den se neliší od předchozího a vy předem víte, jak následující den skončí.

Monotónnost a rutina dříve či později vyvolají depresi, které se bez pomoci odborníků snadno nezbavíte.
Najděte aktivitu, která se vám líbí, a která se bude zcela lišit od vašich každodenních úkolů.

Nový koníček vám pomůže vyčistit hlavu a dodá vaší mysli motivaci a energii pro nové úspěchy.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Pokud jste tam přidali sněhuláka – bojíte se změn a podvědomě děláte vše pro to, abyste se jim vyhnuli. Myslete si, že už to nemůže být lepší, ale je snadné zkazit a ztratit to, čeho jste již dosáhli.

Nejistota ohledně budoucnosti vás nutí neustále se rozčilovat a znovu popírat všechno nové a neznámé.
Buďte odvážní, otevřete se novým nápadům. V opačném případě navždy zůstanete v rutině každodenního života.

Zdroj:moscow.sm-news.ru

Pokud byste chtěli do obrázku přidat stromy – musíte se dostat ven ze své osamělosti. Zůstali jste sami a opustili své přátele. Akutní nedostatek komunikace vede ke stagnaci osobnosti.

Bez komunikace s vnějším světem je normální vývoj nemožný. A nejhorší je, že opravdu chcete být pouze sami se sebou. Odmítáte pozvání přátel na oslavy a sami je na návštěvu nezvete.

Zvyk trávit doma večery sledováním oblíbených televizních seriálů vede k tomu, že jste se úplně zapomněli na osobní život.

Nechcete k obrázku nic přidávat – potřebujete odpočinek. Nacházíte se furt v pracovních a osobních problémech a nejste si schopni všimnout opravdové štěstí, které vám už dlouhodobě klepe na dveře.

Vydejte se na výlet, zůstaňte u příbuzných v jiném městě nebo alespoň ukliďte svůj byt.

Share